Express-Miejski.pl

Zniszczyli skrzynkę zewnętrzną na pieczywo. Zostali zatrzymani

Wandale zniszczyli skrzynkę zewnętrzną na pieczywo. Teraz grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności

Wandale zniszczyli skrzynkę zewnętrzną na pieczywo. Teraz grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Kamienieccy policjanci zatrzymali dwóch wandali, którzy w marcu uszkodzili zewnętrzną skrzynkę na pieczywo w jednej z miejscowości w gminie Złoty Stok.

- Funkcjonariusze niezwłocznie po zgłoszeniu tego przestępstwa ustalili kto się go dopuścił oraz zatrzymali sprawców. Okazało się, że jest to dwóch mieszkańców powiatu ząbkowickiego. Nie byli to jednak nastolatkowie, ale ponad 30-letni mężczyźni. Będąc prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, bez wyraźnej przyczyny za cel upatrzyli sobie zewnętrzną, metalową skrzynkę na pieczywo. Wyładowali na niej swoją agresję i zniszczoną pozostawili. 31 i 34-latek usłyszeli już zarzuty uszkodzenia mienia o wartości 2500 złotych ponieważ tyle kosztował pokrzywdzonego ich bezsensowny akt wandalizmu - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Teraz przed sądem podejrzanym grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Ząbkowice Śląskie

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zniszczyli skrzynkę zewnętrzną na pieczywo. Zostali zatrzymani

  2024-04-18 15:34:08

  gość: ~policja

  ostatnio dodany post

  Stara zardzewiała skrzynka spawana nic nie warta nikt jej nie rozwalił właściciel chyba oszalał jak warta jest 50 zł to cód
  Nikt też nie wyładowywał agresji na niej tylko była przenoszona i obita za pomoc dziękuję zgłoszeniem na policję i wyłudzeniem 2500 zł najpierw dobrze się proszę doinformować a później wypisywać brednie zresztą skrzynka miła być zabrana i sam prosił o przeniesienie jej.

REKLAMA