Express-Miejski.pl

Ząbkowicka kapela „Ranny Łoś” z premierową płytą

Ząbkowicka kapela „Ranny Łoś” wydała płytę!

Ząbkowicka kapela „Ranny Łoś” wydała płytę! fot.: mp

„Kryminał” to 11 utworów oryginalnych, skomponowanych przez zespół, który tworzą Maciej Mirek, Paweł Gorgol i Michał Szwed.

Płyta oscyluje wokół brzmień rockowych i można z pewnością powiedzieć, że jest płytą gitarową. Album nagrany został w Wałbrzyskim studiu „M:23”  należącym do Bartka Miszczyka, a za okładkę odpowiadał Krzysztof Długosz i Natalia Lichwa-Długosz. Płyta miałą swoją premierę 23 marca. Poprzedziła ją premiera trzeciego singla zatytułowanego „Fordanser”.  Płyta w najbliższej przyszłości ma zostać wydana fizycznie. Kryminału posłuchać można na platformie Youtube, a także na Spotify oraz Tidalu.

O zespole:
 
Nazywamy się „Ranny Łoś”  i pochodzimy z Ząbkowic Śląskich. Część z nas jest na miejscu, część we Wrocławiu. W rozjazdach między tymi miejscami tworzymy naszą muzykę. Początkowo byliśmy członkami różnych składów, a wykonywana przez poszczególne zespoły muzyka zasadniczo się różniła. Od metalu po Blues-Rocka, od Stoner-rocka do klasycznego Rock'n'rolla. W naszej dyskografii aktualnie znajduje się  EP zatytułowana "ŁO", której posłuchać można w serwisach stramingowych.

 

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA