Express-Miejski.pl

62. sesja Rady Powiatu Ząbkowickiego

62. sesja Rady Powiatu Ząbkowickiego

62. sesja Rady Powiatu Ząbkowickiego fot.: Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

29 lutego w Starostwie Powiatowym w Ząbkowicach Śląskich  odbyła się 62. sesja Rady Powiatu Ząbkowickiego. 

Przyjęto na niej protokół nr LXI/2024 z sesji Rady Powiatu, która odbyła się 31.01.2024 r.

Starosta przekazał informacje o pracy Zarządu Powiatu w czasie od ostatniej sesji. Omówiono stan środowiska na terenie powiatu oraz realizację uchwały Rady w sprawie powiatowego programu działań na rzecz promocji zatrudnienia oraz aktywizacji lokalnego rynku pracy dla Powiatu Ząbkowickiego w roku 2023.

Rozpatrzono projekt uchwały Rady Powiatu Ząbkowickiego w sprawie programu promocji zatrudnienia oraz aktywizacji lokalnego rynku pracy stanowiącego część powiatowej strategii rozwiązywania problemów społecznych na 2024 rok oraz projekt uchwały Rady Powiatu Ząbkowickiego w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej Powiatu; rozpatrywano projekt uchwały Rady Powiatu Ząbkowickiego w sprawie zmian w budżecie Powiatu.

Rozpatrywano projekt uchwały Rady Powiatu Ząbkowickiego zmieniającą uchwałę w sprawie powołania Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej – Pomoc Doraźna w Ząbkowicach Śląskich.

Przewodniczący Rady Powiatu Ząbkowickiego informował o ilości treści i interpelacji, które wpłynęły w okresie od ostatniej sesji. Potem był czas na interpelacje i zapytania Radnych, wolne wnioski i oświadczenia.

Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA