Express-Miejski.pl

„Tylko buraki wyrzucają śmieci w krzaki”. Wędkarze z Kamieńca Ząbkowickiego posprzątali Bartniki

„Tylko buraki wyrzucają śmieci w krzaki”. Wędkarze z Kamieńca Ząbkowickiego posprzątali Bartniki

„Tylko buraki wyrzucają śmieci w krzaki”. Wędkarze z Kamieńca Ząbkowickiego posprzątali Bartniki fot.: Koło PZW Kamieniec Ząbkowicki

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

17 lutego kilkudziesięciu uczestników wzięło udział w akcji sprzątania terenu wokół łowiska Bartniki.

Koordynatorem i organizatorem akcji było koło PZW Kamieniec Ząbkowicki, a w akcję oprócz członków koła zaangażowały się także inne osoby, w tym m.in. młodzież z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieńcu Ząbkowickim.

Łącznie zebrano kilkadziesiąt worków śmieci, głównie po wędkarzach i osobach wykorzystujących czas nad wodą do biwakowania. Akcję podsumowani przy ognisku, gdzie rozmawiano m.in o przyszłości kaminieckiego koła PZW.

- Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w sprzątaniu śmieci wokół naszych akwenów. Na pewno podczas wiosennego wędkowania, a może i dłużej będziemy cieszyć się, że wokół jest tylko woda, ryby i piękna nieskażona śmieciami przyroda. „Tylko buraki wyrzucają śmieci w krzaki”- ten nasz slogan jest w dalszym ciągu bardzo aktualny. A z pozostałymi wędkarzami łączy nas pasja do wędkowania - podsumowują uczestnicy z koła PZW Kamieniec Ząbkowicki.

em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • „Tylko buraki wyrzucają śmieci w krzaki”. Wędkarze z Kamieńca Ząbkowickiego posprzątali Bartniki

  2024-02-23 11:53:03

  gość: ~mnm

  Te buraki rzucają śmieci nie tylko w krzaki nad rzeką. Ogrom tego buractwa można zobaczyć wzdłuż drogi między Sosnową a Śremem. Coś okropnego ! Warto podkreślić, że to głównie wina przejeżdżających tam samochodów - przewaga butelek po alkoholu.

 • 2024-02-25 14:32:40

  gość: ~Xxxx

  ostatnio dodany post

  @~mnm
  I droga na byczen od strony cegielni co się działo w Rowach to masakra ludzie dbajmy o nasze srodowisko

REKLAMA