Express-Miejski.pl

14-latka z Lasek wystąpi w „The Voice Kids”. Premiera już w najbliższą niedzielę

zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne fot.: mp

24 lutego o godz. 20 na antenie TVP 2 rozpocznie się 7. edycja programu „The Voice Kids”. Jedną z uczestniczek przesłuchań w ciemno będzie Milena Gajek z Lasek.

Uczestników niezmiennie oceniać i trenować będą Cleo oraz Tomson i Baron. W miejsce Dawida Kwiatkowskiego w tej edycji pojawi się Natasza Urbańska.

Milena Gajek to 14-latka, która i jest uczennicą Szkoły Artystycznej OPEN VOCAL prowadzonej przez Agatę Bilińską. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych i festiwali, a teraz postanowiła spróbować swoich sił w telewizyjnym show. Wcześniej występowała także podczas wydarzeń organizowanych dla lokalnej społeczności, m.in. podczas ostatniego finału WOŚP w Złotym Stoku.

- Najprościej rzecz ujmując: Cieszymy się ogromnie, po wtóre, że możemy się podzielić tą wiadomością, a po pierwsze, że Milena Gajek, moja uczennica, którą mam pod skrzydłami od 7 lat właśnie staje na profesjonalnej scenie programu telewizyjnego The Voice Kids! Milena - wielki talent, wytrwałość, konsekwencja i pracowitość w jej osobie sprawiają, że marzenia się spełniają i "sky is the limit".   Cały Open Vocal Team jest z niej bardzo dumny, ze mną na czele. A szczególnie gratulujemy rodzicom Mileny: Ani i Przemkowi, że tak wspaniale ją wspierają w drodze na największą scenę telewizyjną w Polsce, w formacie Voice, który na całym świecie zaskarbił sobie miliony wzruszeń i wciąż dostarcza fenomenalnych doznań muzycznych. Zapraszamy Was przed telewizory 24 lutego gdzie usłyszycie i zobaczycie Milenę z towarzyszeniem najlepszych muzyków w Polsce - mówi o 14-latce Agata Bilińska i zachęca do obejrzenia jej występu w towarzystwie jednych z największych gwiazd polskiej muzyki.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • 14-latka z Lasek wystąpi w „The Voice Kids”. Premiera już w najbliższą niedzielę

    2024-02-23 11:19:15

    gość: ~Agata

    ostatnio dodany post

    Program jest w najbliższą sobotę, a nie w niedzielę

REKLAMA