Express-Miejski.pl

Ząbkowicka kapela „Ranny Łoś” z nowym singlem promującym płytę „Kryminał” [video]

Ząbkowicka kapela „Ranny Łoś” z nowym singlem pt. „Mosty”

Ząbkowicka kapela „Ranny Łoś” z nowym singlem pt. „Mosty” fot.: mp

Kapela rockowa „Ranny Łoś” zaprezentowała swój kolejny singiel pt. „Mosty”. To kolejny utwór, który pojawi się na nadchodzącej płycie zespołu zatytułowanej „Kryminał”.

Premiera singla odbyła się 19 stycznia za pośrednictwem platform YouTube, Spotify i Tidal. Tam też utworu można posłuchać. W przeciwieństwie do pierwszego singla  „Mosty” są balladą. Utwór opowiada o trudzie związanym z trzymaniem się swoich decyzji w życiu. Celem wystawiania takiego utworu w ramach singla, było pokazania się nowej publiczności z różnych stron. W najbliższym czasie planujemy wydać ostatni, trzeci singiel, a wraz z nim udostępnić słuchaczom całą płytę.
 
Ranny Łoś - „Mosty”:
 


O płycie:
 
„Kryminał” to 11 utworów oryginalnych, skomponowanych przez zespół Ranny Łoś w składzie Maciej Mirek, Paweł Gorgol i Michał Szwed. Płyta oscyluje wokół brzmień rockowych i można z pewnością powiedzieć, że jest płytą gitarową. Album nagrany został w Wałbrzyskim studiu "M:23" należącym do Bartka Miszczyka, a za okładkę odpowiadał Krzysztof Długosz i Natalia Lichwa-Długosz. Data premiery zostanie ogłoszona w najbliższym czasie. W przyszłości będziemy chcieli także przygotować fizyczną wersję płyty.
 
O zespole:
 
Nazywamy się „Ranny Łoś" i pochodzimy z Ząbkowic Śląskich. Część z nas jest na miejscu, część we Wrocławiu. W rozjazdach między tymi miejscami tworzymy naszą muzykę. Początkowo byliśmy członkami różnych składów, a wykonywana przez poszczególne zespoły muzyka zasadniczo się różniła. Od metalu po Blues-Rocka, od Stoner-rocka do klasycznego Rock'n'rolla. W naszej dyskografii aktualnie znajduje się  EP zatytułowana "ŁO", której posłuchać można w serwisach stramingowych.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA