Express-Miejski.pl

Bitwa o remizy. Wiemy, do której gminy trafi milion złotych

Bitwa o remizy. Milion złotych za najwyższą frekwencję w wyborach powędruje do ząbkowickiej gminy

Bitwa o remizy. Milion złotych za najwyższą frekwencję w wyborach powędruje do ząbkowickiej gminy fot.: KP PSP w Ząbkowicach Śląskich

23 listopada w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich odbyło się spotkanie związane z programem Bitwa o Remizy.

W powiecie ząbkowickim największa frekwencja została zanotowana w gminie Ząbkowice Śląskie i zgodnie z założeniami środki z programu zostaną przeznaczone na termomodernizację, remont lub wyposażenie remiz wszystkich pięciu jednostek OSP z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie.
 
W pierwszym spotkaniu dotyczącym programu udział wzięli: Marlena Kędzior z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, Grzegorz Ciapka - Przedstawiciel Gminy Ząbkowice Śląskie, zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Ząbkowicach Śl. - st. bryg. Krzysztof Welcz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Braszowicach - druhna Maria Grzesik, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Olbrachcicach Wielkich - dh Grzegorz Prokopczuk, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Sieroszowie - dh Piotr Zabawa, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Stolcu - dh Marek Klimczuk oraz prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Tarnowie - dh Piotr Białokryty.
 
Poza zespołem roboczym w spotkaniu uczestniczyli również: Marta Ptasińska - kierownik wydziału funduszy zewnętrznych z Gminy Ząbkowice Śląskie, Bogumił Gwoździk – pełnomocnik Zarządu WFOŚiGW we Wrocławiu, kpt. Mateusz Jakowski - specjalista ds. operacyjno-szkoleniowych w KP PSP w Ząbkowicach Śląskich oraz bryg. Tomasz Mądry – Komendant Powiatowy PSP w Ząbkowicach Śląskich.

em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Bitwa o remizy. Wiemy, do której gminy trafi milion złotych

  2023-11-23 19:15:12

  gość: ~mieszkaniec

  nowy totalizator sportowy,szkoda tylko,że w tej dętęj pompie,nie było najbardziej wyróżniających się druchów z poszczególnych jednostek

 • 2023-11-24 09:39:21

  gość: ~JA

  NO I DO KTÓREJ REMIZY TRAFI MILION ZLOTYCH, TYTULU ZAPRASZA DO CZYTANIA I UZYSKANIA INFORMACJI A W TREŚCI NIC

 • 2023-11-24 13:32:19

  gość: ~PISKO

  Gdzie jest prawda ? Internety podają że Gmina Ząbkowice Śląskie to gmina miejsko-wiejska. Należy do województwa dolnośląskiego, powiatu ząbkowickiego. Gmina Ząbkowice Śląskie ma 20 757 mieszkańców, czyli zamieszkuje ją 31,2% ludności powiatu. Gmina stanowi 18,3% powierzchni powiatu. Siedzibą gminy jest miasto Ząbkowice Śląskie.
  Więcej: https://www.polskawliczbach.pl/gmina_Zabkowice_Slaskie

 • 2023-11-24 15:25:19

  gość: ~tak sobie

  ostatnio dodany post

  @~PISKO
  Liczba mieszkancow wg danych GUS za 2022r, a nie danych z jakiejs strony i nie wiadomo z jaka data.

REKLAMA