Express-Miejski.pl

Sobota z badmintonem i piłką nożną w Ziębicach

Sobota z badmintonem i piłką nożną w Ziębicach

Sobota z badmintonem i piłką nożną w Ziębicach fot.: UM Ziębice

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

18 listopada, Gminne Centrum Edukacji i Sportu realizowało cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych pod nazwą „Sobota z badmintonem i piłką nożną”.

Podczas zajęć dominowała piłka nożna - zaczęto od gier na utrzymanie piłki i ćwiczeń oswajających z piłką. Następnie zagrano kilka miniturniejów w wymiarze 3x3.
 
Uczestnikami zajęć byli: Milan Sekuła, Marcel Zając, Borys Kotkowski, Paweł Janik, Nathaniel Ochał, Michał Obodiak, Patryk Skawiński, Filip Berliński, Karol Kuziemski i Piotr Rzepka. Rozegrano wiele spotkań, w których padła ogromna ilość pięknych bramek. Emocji nie brakowało podobnie jak sportowej rywalizacji, która przez cały czas odbywała się w duchu „fair play”.
 
Wspólnie z Gminnym Centrum Edukacji i Sportu serdecznie zachęcamy do obecności i uczestnictwa jednocześnie zapraszając na kolejny cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych, które odbędą się już w najbliższą sobotę na sali GCEiS w Ziębicach, wtedy to rozpocznie się pierwszy turniej z cyklu Grand Prix w Tenisie Stołowym dla Dzieci i Młodzieży - zachęca Urząd Miejski w Ziębicach
Animatorem był pracownik GCEiS - Przemysław Palmowski.

UM Ziębice

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Sobota z badmintonem i piłką nożną w Ziębicach

    2023-11-24 16:20:36

    gość: ~dzieje sie w ziebicach

    ostatnio dodany post

    równie dobrze tytuł mógłby brzmieć: "Dzieci się bawiły"

REKLAMA


REKLAMA