Express-Miejski.pl

Ford wypadł z drogi na krajowej ósemce. Kierowca w szpitalu [foto] [aktualizacja]

Ford mondeo wypadł z drogi. Kierowca w szpitalu

Ford mondeo wypadł z drogi. Kierowca w szpitalu fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce między Bardem a Przyłękiem z drogi wypadł ford mondeo. W pojeździe znajdował się tylko kierowca. Został przetransportowany do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 13 listopada przed godz. 22. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna jest nieprzytomny i znajduje się wewnątrz pojazdu. Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych mężczyzna odzyskał przytomność i z pomocą strażaków oraz ratowników medycznych opuścił auto i udał się do karetki.

Do zdarzenia zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który miał lądować na lądowisku gminnym w Janowcu (gm. Bardo). Lądowisko mieli zabezpieczać strażacy-ochotnicy z Barda i Dzbanowa. Ostatecznie helikopter został odwołany, a mężczyznę karetką przewieziono do szpitala.

Przyczyny zdarzenia ustala policja. Na czas działań służb droga w miejscu zdarzenia była zablokowana, aktualnie ruch odbywa się bez większych przeszkód. Na miejscu swoje działania prowadził zespól ratownictwa medycznego, policja oraz strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich i strażacy-ochotnicy z Przyłęku, a także Braszowic.

[AKTUALIZACJA, 14.11, godz. 9.25]: - Policjanci ustalili, że 33-letni mieszkaniec Wrocławia jadąc Fordem Mondeo, wykonując manewr wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, gdzie dodatkowo uderzył w drzewo. Mężczyzna był trzeźwy. Został przetransportowany do szpitala - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Wczoraj policjanci interweniowali też przy zdarzeniu drogowym na ul. Kolejowej w Kamieńcu Ząbkowickim. Miało ono miejsce przed godz. 14. Policjanci ustalili, że 40-letnia kierująca Peugeot 206 wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 45-letniemu kierującemu samochodowi Peugeot Partner doprowadzając do zderzenia się pojazdów. 45-latek został zabrany do szpitala.

em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA