Express-Miejski.pl

Obchody Dnia Niepodległości w gminie Kamieniec Ząbkowicki [foto]

Obchody Dnia Niepodległości w gminie Kamieniec Ząbkowicki

Obchody Dnia Niepodległości w gminie Kamieniec Ząbkowicki fot.: UMiG Kamieniec Ząbkowicki

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Z okazji święta niepodległości w gminie Kamieniec Ząbkowicki odbyła się uroczysta msza święta oraz ceremonia przy skwerze Lecha i Marii Kaczyńskich.

Obchody święta niepodległości w Kamieńcu Ząbkowickim zainaugurowała msza św. za ojczyznę odprawiona w kościele parafialnym, następnie odbyła się ceremonia na Skwerze Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich a uroczystości w Byczeniu były zwieńczeniem obchodów związanych z dniem 11 listopada. 

Wspólna modlitwa, przemarsz ulicami miasta i złożenie kwiatów w miejscu upamiętniającym polskich patriotów, którzy zginęli na służbie Ojczyźnie, a wcześniej piękne akademie z udziałem uczennic i uczniów naszych szkół – to wszystko skupia myśli i uczucia na Polsce.

W imieniu samorządu Gminy Kamieniec Ząbkowicki dziękuję tym, którzy w ostatnich dniach i dzisiaj włączyli się w uczczenie Narodowego Święta Niepodległości. Dziękuję, że chcemy być w takich szczególnych chwilach być wspólnotą - mówi Marcin Czerniec burmistrz gminy Kamieniec Ząbkowicki

UM Kamieniec Ząbkowicki

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Obchody Dnia Niepodległości w gminie Kamieniec Ząbkowicki [foto]

  2023-11-12 15:24:59

  gość: ~Akcja

  Wstyd mafia pisowska

 • 2023-11-12 20:36:36

  gość: ~Dziwne

  Co ma wspólnego obchodzenie święta niepodległości z ciaganiem dzieci pod ten pomnik? Wydaje mi się, że pan Kaczyński nie ma nic wspólnego z wydarzeniami sprzed 105 lat.
  Mi się to nie podoba.

 • 2023-11-13 11:54:46

  gość: ~Kzz

  ostatnio dodany post

  "Ich już nie ma" :)

REKLAMA


REKLAMA