Express-Miejski.pl

O zasadach wstąpienia do policji. Spotkanie w ząbkowickim urzędzie pracy

Spotkanie w ząbkowickim urzędzie pracy

Spotkanie w ząbkowickim urzędzie pracy fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Komenda Powiatowa Policji w Ząbkowicach Śląskich wspólnie z ząbkowickim urzędem pracy prowadzi cykl spotkań z osobami zainteresowanymi pracą w policji.

15 września, na takim spotkaniu, przedstawiciele komendy przedstawili uczestnikom nie tylko jak szczegółowo wygląda procedura doboru do służby, ale także na czym polega praca w policji i jak wygląda ścieżka kariery zawodowej policjanta. Wszyscy zainteresowani mogli uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące służby w policji, a także każdy otrzymał komplet ulotek i dokumentów informujących o zasadach i przebiegu rekrutacji.

- Służba w mundurze nie należy do łatwych, ale z drugiej strony jest bardzo ciekawa. Nie ma dwóch takich samych interwencji czy zdarzeń. Każdego dnia policjant nabywa nowych doświadczeń, podejmuje ważne decyzje i jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo innych. Dla tych, którzy mają swoje pasje, szeregi policyjne to dobre miejsce na ich realizację. Wiedzą o tym ci, którzy już je realizują i czerpią z tego wiele satysfakcji - te słowa usłyszały osoby, które przyszły na spotkanie informacyjne dla kandydatów do służby w policji zorganizowane w porozumieniu z Powiatowym Urzędem Pracy w Ząbkowicach Śląskich.

Przedstawiciele komendy przedstawili uczestnikom spotkania nie tylko jak szczegółowo wygląda procedura doboru do służby, ale także na czym polega służba w policji i jak wygląda ścieżka kariery zawodowej policjanta. Wszyscy zainteresowani mogli uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące służby w policji, a także każdy otrzymał komplet ulotek i dokumentów informujących o zasadach i przebiegu rekrutacji.

Więcej informacji o przebiegu rekrutacji warunkach stawianych kandydatom można przeczytać na stronie policji dolnośląskiej [KLIK].

KPP Ząbkowice Śląskie

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • O zasadach wstąpienia do policji. Spotkanie w ząbkowickim urzędzie pracy

  2023-09-19 11:53:19

  gość: ~aha

  Gdyby nie te testy sprawnościowe już dawno bym poszła pracować w policji. Szkoda czasu na przygotowania do tych testów, żeby potem być zwykłym krawężnikiem.

 • 2023-09-20 07:46:03

  gość: ~hmm

  ostatnio dodany post

  Jak masz się przygotowywać do prostych testów sprawnościowych to rzeczywiście lepiej idź w innym kierunku.

REKLAMA


REKLAMA