Express-Miejski.pl

Kolejna studniówka jest już wspomnieniem

Studniówka ZSP 2 na Wrocławskiej

Studniówka ZSP 2 na Wrocławskiej fot.: Janusz Labok

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W piątek, 29.01.2010 swoją studniówkę mieli maturzyści z tzw. "Wrocławskiej". Odbyła się ona w Dzierżoniowie w hotelu "Dama Pik".

Wnętrze było podzielone na dwie sale- do tańczenia oraz sale ze stołami, gdzie siedziały poszczególne klasy. Aby przejść z sali do sali trzeba było pokonać kręty korytarz, co niektórzy uważali za wadę. Pomimo tej niegodności maturzyści bawili się przednio, oczywiście do tańca grała orkiestra, a zabawa trwała do 4 rano. 

Jeśli uczestniczyłeś w tej studniówce i chciałbyś aby twoje zdjęcia znalazły się w naszej galerii wyślij je mailem do redakcji EM, zapraszamy także do opisywania swoich wrażeń w komentarzach. 

Studniówka ząbkowickiego "Ogólniaka"

 

S.Klita

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Kolejna studniówka jest już wspomnieniem

  2010-01-31 20:41:19

  S.Klita

  W piątek, 29.01.2010 swoją studniówkę mieli maturzyści z tzw. "Wrocławskiej". Odbyła się ona w Dzierżoniowie w hotelu "Dama Pik".

 • 2010-02-09 16:51:46

  gość: ~XxX

  Wyobrażałam sobie swój bal maturalny całkiem inaczej... Może i wybawiłam sie,ale jak wspomniano w artykule,wadą były te kręte korytarze.. i jak pewnie każdy zauważył bardzo mało jedzenia jak na to ile zapłaciliśmy..

 • 2010-02-09 17:59:51

  gość: ~moniq

  ostatnio dodany post

  ja też każdą inną studniówkę wspominam lepiej, niż tą moją :) lepiej się bawiłam, było lepsze jedzenie, przystojniejsi faceci itd :) Kolejne wielkie wydarzenie to chyba dopiero ślub ;)

REKLAMA