Express-Miejski.pl

Wybił szybę w drzwiach, dodatkowo miał przy sobie narkotyki i był poszukiwany. Trafił za kratki

Wybił szybę w drzwiach, dodatkowo miał przy sobie narkotyki i był poszukiwany. Trafił za kratki

Wybił szybę w drzwiach, dodatkowo miał przy sobie narkotyki i był poszukiwany. Trafił za kratki fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

25-latek wybił szybę w drzwiach wejściowych w jednym z budynków w Kamieńcu Ząbkowickim. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki, a dodatkowo był poszukiwany do odbycia kary.

26 czerwca w godzinach wieczornych na numer alarmowy zadzwoniła osoba z informacją, że nieznany jej mężczyzna wybija szyby i zachowuje się agresywnie. Na interwencję udali się policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego, gdyż to właśnie tam miało dojść do złamania prawa.

- Na miejscu, bezpośrednio po zgłoszeniu mundurowi zatrzymali 25-latka, który jak się okazało umyślnie wybił szybę o wartości ponad 700 złotych w drzwiach jednego z kamienieckich budynków. Mężczyzna nie spodziewał się tak szybkiej i skutecznej reakcji policjantów, ponieważ, przy przeszukaniu policjanci znaleźli przy nim narkotyki, których nie zdążył się jeszcze pozbyć. Dodatkowo po sprawdzeniu mieszkańca powiatu raciborskiego okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany. Teraz oprócz odbycia zaległej kary więzienia będzie musiał odpowiedzieć przed sądem za nowe przestępstwa, których się dopuścił - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl / KPP Ząbkowice Sląskie

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Wybił szybę w drzwiach, dodatkowo miał przy sobie narkotyki i był poszukiwany. Trafił za kratki

  2023-06-28 20:47:32

  gość: ~re re

  Kamieniec Ząbkowicki ... i wszystko jasne, taka sama patologia jak w Ziębicach. Zlodzieje, pijaki, dziwki i ćpuny

 • 2023-06-29 11:47:31

  gość: ~Xxx

  @~re re
  Nie tylko w kamieńcu i proszę nie obrażać mieszkańców bo nie wszyscy są tacy a to nie był mieszkaniec proszę czytać ze zrozumieniem

 • 2023-06-29 23:58:38

  gość: ~Omg

  ostatnio dodany post

  @~re re
  I mówi to mieszkaniec gminy Kamieniec
  Fajną naklejkę sobie nakleiłeś

 • 2023-06-28 20:48:48

  gość: ~Pila

  Co za łeb

REKLAMA