Express-Miejski.pl

Trenerskie roszady u czwartoligowych spadkowiczów. Znamy nowych trenerów Skałek i Zamku

zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne fot.: mp

Orzeł Ząbkowice Śląskie, Zamek Kamieniec Ząbkowicki i Skałki Stolec po spadku do klasy okręgowej rozstały się z trenerami, którzy prowadzili zespoły w IV lidze.

W Orle Ząbkowice Śląskie dobiegła końca przygoda trenera Rafała Markowskiego. Orzeł mimo, iż do ostatniej kolejki miał szanse na utrzymanie w lidze, to ostatecznie zakończył rozgrywki na dziewiątym miejscu i ze względu na reorganizację rozgrywek i w przyszłym sezonie będzie grał na boiskach okręgówki. Nazwisko trenera, który poprowadzi biało-niebieskich w nowym sezonie ma być znane jeszcze w tym miesiącu.

Brdziej przejrzysta sytuacja jest u dwóch innych spadkowiczów z IV ligi. W Stolcu pożegnano się z trenerem Piotrem Kupcem, którego na stanowisku szkoleniowca zastąpi dobrze znany w regionie Arkadiusz Albrecht. Były trener m.in. seniorów Orła Ząbkowice Śląskie w kończącym się sezonie był szkoleniowcem juniorów młodszych w ząbkowickim klubie, a także prowadził seniorów Polonii Bystrzyca Kłodzka w klasie okręgowej. Szkoleniowiec posiada licencję UEFA A.

W Zamku Kamieniec Ząbkowicki postawili na swojego. Funkcję trenera od nowego sezonu ma objąć dotychczasowy zawodnik klubu Szymon Markowski. Markowski doświadczenie trenerskie zbierał w grupach młodzieżowych Orlika Ząbkowice Śląskie oraz w Sparcie Paczków, gdzie przez trzy lata pracował z zespołem seniorów. Trener posiada licencję UEFA A.

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Trenerskie roszady u czwartoligowych spadkowiczów. Znamy nowych trenerów Skałek i Zamku

  2023-06-15 06:40:03

  gość: ~Ja

  Brawo Arek.Ale wdeples w gowno.

 • 2023-06-15 16:32:46

  gość: ~Andrzej

  @~Ja
  Dla Ciebie Pan! Możesz co najwyżej wiązać mu buty!

 • 2023-06-15 20:43:22

  gość: ~Ja

  ostatnio dodany post

  @~Andrzej
  Wyobraz sobie ze jestesmy na ty.Pajacu.A ja mu nie ubliżam tylko wyrazilem swoja opinie.

REKLAMA