Express-Miejski.pl

Aktywny weekend majowy z Gminnym Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach

Aktywny weekend majowy z Gminnym Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach fot.: GCEiS w Ziębicach

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W dniach 29 kwietnia i 2 maja Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach zorganizowało cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych z okazji weekendu majowego.

Sobotę zapoczątkował turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży, w którym najlepszy okazał się Milan Sekuła przed Borysem Kotkowskim i Maksymilianem Sekułą. Wspaniałą postawę pokazał Karol Kuziemski, który pomino tego, że jest starszy poprosił o nieklasyfikowanie go w turnieju.

Zawody były rozgrywane na sali GCEiS w Ziębicach. Animacje przeniosły się na boisko Orlik, gdzie skoncentrowano się na tenisie ziemnym. Zajęcia przyjęły formę konkursów i zadań. Wyróżnienia otrzymali Borys Kotkowski i Maksymilian Sekuła.

We wtorek, 2 maja na Orliku w Ziębicach odbył się festyn piłkarski, w którym wzięli udział: Wojciech Skowronek, Fabian Misztal, Piotr Zerbok, Gabriel i Dawid Sarara, Maksymilian i Milan Sekuła, Nathaniel Ochał, Borys Kotkowski, Szymon Krzyształ, Maciej Polaszek, Adam Drozdowski. Atrakcji było sporo. Całość zapoczątkował turniej 4x4 gdzie zagrano mecz i rewanż.

Do dyspozycji uczestników było specjalnie przygotowane boisko do siatkonogi, rebounder do indywidulnej pracy nad piłkarską techniką i mata do strzałów na celność, na której rozegrano konkurs.

- Podsumowując weekend majowy, to zarówno sobota jak i wtorek były wypełnione sportową rywalizacją i fajną atmosferą. Pozytywnych emocji nie brakowało, a uczestnicy pokazali duże zamiłowanie do sportu i aktywności fizycznej - informuje Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach.

Organizatorem zajęć był Przemysław Palmowski - pracownik GCEiS.

GCEiS w Ziębicach

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA