Express-Miejski.pl

Szukasz miejsca na swoją działalność? Zgłoś się do Ząbkowickiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Wizualizacja Ząbkowickiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Wizualizacja Ząbkowickiego Inkubatora Przedsiębiorczości fot.: UM Ząbkowice Śląskie

Prowadzisz działalność gospodarczą lub zamierzasz ją założyć? Możesz wynająć biuro w Ząbkowickim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Inkubator przygotowany jest pod działalność minimum dziewięciu firm. Wśród pomieszczeń znajduje się część biurowa, wyposażona w meble oraz sprzęt komputerowy z możliwością skorzystania z infrastruktury informatycznej i Internetu. Do dyspozycji jest 7 pomieszczeń biurowych klimatyzowanych o powierzchni od 13,7 m2 do 28, 3 m2  do długoterminowego wynajęcia oraz biuro o powierzchni 13,8 m2, które będzie można wynająć na godziny lub kilka dni.

Dla potrzeb pracowników firm inkubowanych zaplanowane są zaplecza socjalne, aneksy kuchenne, sala dla małego dziecka. Na parterze budynku będzie się znajdowała sala usług biurowych o powierzchni 118,4 m2 wyposażona w profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne, drukarki 3D, skanery 3D oraz plotery do użytku dla firm inkubowanych. Powstanie także nowoczesna serwerownia oferująca firmom dostęp do serwerów, dysków, UPS oraz posiadająca nowoczesne zabezpieczenia sieci i danych. Dla najemców inkubatora, jak i firm zewnętrznych, będzie możliwość wynajęcia sali konferencyjnej o powierzchni 67,3 m2 w celu przeprowadzenia profesjonalnych szkoleń i konferencji wyposażonej w nowoczesny sprzęt multimedialny i informatyczny. Sala posiadać będzie także własne zaplecze kuchenne z możliwością przygotowania i przechowania drobnego poczęstunku.

Ponadto ogromnym atutem będzie  hala magazynowa wyposażona w cztery chłodnie, szafy i półki magazynowe, podzieloną na boksy z mobilnych płyt, co oznacza możliwość dostosowywania powierzchni każdego boksu dla potrzeb danej firmy.

W inkubatorze znajdzie się również tzw. wirtualne biuro, które będzie idealnym rozwiązaniem dla firm, które cenią sobie elastyczność w działaniu i nie potrzebują stale przebywać w jednym miejscu. Usługa ta pozwoli skupić się na prowadzeniu działalności gospodarczej, a obsługa korespondencyjna zostanie profesjonalnie wykonana przez pracowników Inkubatora. Wirtualne Biuro pozwoli do minimum ograniczyć koszty prowadzenia obsługi biurowej. W ramach tej usługi oferowany będzie, adres do korespondencji, obsługa korespondencji, odbiór korespondencji, czyli powiadomienie o korespondencji za pośrednictwem adresu e-mail. W przypadku korespondencji poleconej lub za potwierdzeniem odbioru powiadomienie za pośrednictwem adresu e-mail oraz telefonicznie.

Budynek inkubatora wraz z parkingami będzie dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami (winda), a jego siedziba będzie się znajdowała przy ulicy Biznesowej w sąsiedztwie Ząbkowickiej Strefy Ekonomicznej przy ulicy Cukrowniczej.

Rozkład pomieszczeń:

Formularz wstępnego zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: inkubator@zabkowiceslaskie.pl.

 Załączniki:

em24.pl / UM Ząbkowice Śląskie

9

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA