Express-Miejski.pl

Nietrzeźwy 46-latek podpalił toaletę

Podpalacz wykorzystał kawałki materiału i podłożył ogień. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji świadka nie doszło do pożaru. Część pomieszczenia wraz z oknem uległa jednak zniszczeniu

Podpalacz wykorzystał kawałki materiału i podłożył ogień. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji świadka nie doszło do pożaru. Część pomieszczenia wraz z oknem uległa jednak zniszczeniu fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Kamienieccy policjanci w piątek wieczorem dostali informację o uszkodzeniu mienia. Podpalacz podłożył ogień pod pomieszczenie, gdzie znajdowała się toaleta. 

Do policji podczas weekendów, szczególnie tych cieplejszych, często przychodzą informacje o uszkodzonym mieniu. Najczęściej są to poprzewracane kosze na śmieci, uszkodzone lusterka w pojazdach, lub znaki drogowe. Jednak czasami zdarzają się zgłoszenia, które zaskoczą nawet samych policjantów. Tak też było 17 marca.

- Przed godziną 21 policja dostała informację o podpaleniu… toalety. Mieściła się ona w jednym pomieszczeń w Kamieńcu Ząbkowickim, a jej część miała być wyłożona drewnianą boazerią. Podpalacz wykorzystał kawałki materiału i podłożył ogień. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji świadka nie doszło do pożaru. Część pomieszczenia wraz z oknem uległa jednak zniszczeniu. Około godzinę później sprawca był już w rękach kamienickich policjantów - informuje Katarzyna Mazurek, rzecznik prasowa ząbkowickiej policji. - 46-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że w organizmie miał 2 promile alkoholu. Został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu policjanci spytali go dlaczego podpalił toaletę. Odmówił jednak wyjaśnień. Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia, za który teraz będzie musiał odpowiedzieć przed sądem - dodaje rzeczniczka.

KPP Ząbkowice Śląskie

9

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nietrzeźwy 46-latek podpalił toaletę

  2023-03-20 20:23:26

  gość: ~wow

  typowy wyborca POKO, pomylił kibel z piecykiem

 • 2023-03-21 05:52:22

  gość: ~On

  @~wow
  A Ty to typowy wyborca pisu i Poliniak, któremu TVP info wyprało beret do tego stopnia, że myśli, że głosując na PiS jest prawdziwym Polakiem patriotą, ale jego ciasny, rozjebany mózg nie rozumie tego, że PiS, PO, SLD i inna agentura siedząca na wiejskiej, to jedna i ta sama banda. Zaszczepiony pewnie czterema dawkami na chorobe której nie ma, wspierający UPAinę, bo przecież w telewizji kazali ich kochać i wspierać, niech zgadnę!!! Pewnie jesteś z tych którzy gadają że mamy wszystko najtańsze w Europie, i cały świat nam zazdrości zarobków i statusu życia? A Jarosław to „prawdziwy mąż stanu”?

 • 2023-03-21 07:06:23

  gość: ~ACHTUNG RUSSIA

  @~On
  ACHTUNG RUSSIA

 • 2023-03-21 08:16:32

  gość: ~Onczylinkt

  @~On
  Braun to ty ruska onuca? Won za Ural

 • 2023-03-21 11:11:42

  gość: ~Hahhaa

  @~Onczylinkt
  Ty, Wania, a wystawiłeś już rzeczy ze zbiórek na ukraińskiego OLX? Czy jeszcze się czaisz? Nie czaj się, Twoi bracia robią to bez żadnych skrupułów.

 • 2023-03-26 17:48:25

  gość: ~Mo 2

  ostatnio dodany post

  @~wow
  Raczej patol typowy wyborca pisu za publiczne pieniądze.

 • 2023-03-21 05:27:51

  gość: ~Taki z wioski obok

  Może papieru nie było i się lekko zdenerwował. Chciał zatrzeć ślady wypalcowanych g..m ścian.

 • 2023-03-22 20:39:44

  gość: ~duffy

  Widocznie strasznie mu się paliło do toalety...

 • 2023-03-25 14:08:51

  gość: ~pfff

  Ciekawe, że podeszli wszyscy do tego w takim zabawnym tonie. Gdyby nie było nikogo akurat, kto zauważył, że coś się dzieje, to spłonąłby cały budynek, z dobytkiem, a kto wie czy nie z ludźmi.

REKLAMA


REKLAMA