Express-Miejski.pl

XII Dolnośląsko-Opolski Meeting Karpiowy już na przełomie maja i czerwca

zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne fot.: mat. pras.

XII Dolnośląsko-Opolski Meeting Karpiowy nazywany również Frankenstein Carp Meeting odbędzie się od 31 maja do 4 czerwca na zbiorniku Kozielno i potrwa 5 dni i 4 noce.

Przez ten czas ponad 70 zapaleńców z różnych rejonów Polski, a także z zagranicy będzie walczyło o zwycięstwo i cenne nagrody. Do klasyfikacji generalnej zaliczane są karpie i amury powyżej 2 kg, a o zwycięstwie decyduje łączna waga trzech największych ryb.

- XII edycja zawodów nazywanych również Frankenstein Carp Meeting, to już kawałek historii. Przez ten okres udało się wypracować pozytywną opinię o imprezie. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. W tym roku 35 drużyn będzie rywalizowało na przełomie maja i czerwca o jak najlepsze wyniki, to lepszy okres brań ryb klasyfikowanych w zawodach na zbiorniku Kozielno  – komentuje główny organizator Robert Gąstała.

Główny celem zawodów jest promocja zasady „złów i wypuść”, wędkarstwa karpiowego oraz walorów turystycznych regionu. W zawodach weźmie udział 35 drużyn składających się z dwóch lub 3 osób. Pula nagród wyniesie 20 tys. zł w sprzęcie wędkarskim.

Informacje i zapisy: Robert Gąstała, tal. 785 388 667, e-mail: robertgastala@vp.pl. Wpisowe: 800 zł od drużyny. Ilość miejsc: 35.

em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • XII Dolnośląsko-Opolski Meeting Karpiowy już na przełomie maja i czerwca

  2023-02-15 18:04:04

  gość: ~złota rybka

  Bezrybie

 • 2023-02-15 19:14:14

  gość: ~Bulgotek

  ostatnio dodany post

  35 drużyn,70 osób,140 patyków i w podbieraku jeden leszcz...
  Kabaret!

REKLAMA