Express-Miejski.pl

Kolejne spotkania dzieci z policjantami ząbkowickiej komendy pod hasłem „Bezpieczne ferie”

27 stycznia mundurowi przeprowadzili spotkanie z dziećmi w Przedszkolu nr 2 i w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich

27 stycznia mundurowi przeprowadzili spotkanie z dziećmi w Przedszkolu nr 2 i w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Policjanci spotkali się w szkole oraz przedszkolu z uczniami i przypomnieli im podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku.

Mimo, że ferie rozpoczynają się dopiero za kilkanaście dni ząbkowiccy funkcjonariusze już wcześniej zaczęli organizować spotkania z dziećmi poświęcone zasadom bezpieczeństwa, występującym zagrożeniom i sposobom ich unikania. W działania te włączyli się zarówno dzielnicowi jak również profilaktycy, rozmawiając z dziećmi i młodzieżą na temat bezpiecznego spędzania czasu podczas zimowej aury, w myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć”. 

27 stycznia mundurowi takie spotkanie przeprowadzili w Ząbkowicach Śląskich w Przedszkolu nr 2 i w Szkole Podstawowej nr 1. - Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w rozmowie i wykazały się dużą wiedzą. Policjanci przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku, a na koniec życzyli udanych, pełnych śniegu i zabawy ale przede wszystkim bezpiecznych ferii - informuje Katarzyna Mazurek, rzecznik prasowa ząbkowickiej policji.

KPP Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA