Express-Miejski.pl

Miał w aucie ponad 7.5 tys. porcji marihuany, a w miejscu pracy amfetaminę w płynie. Trafił za kraty

Trzy foliowe opakowania z suszem roślinnym, czarny kanister, dwa telefony i karta bankomatowa zabezpieczone przy 28-latku fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

7.5 tys. porcji suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana i litr płynnej amfetaminy miał 28-latek z powiatu ząbkowickiego. Mężczyzna trafił do aresztu.

 14 grudnia policjanci wrocławskiego wydziału do walki z przestępczością narkotykową wspólnie z kryminalnymi ząbkowickiej komendy przeprowadzili działania, podczas których zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu ząbkowickiego. - W samochodzie, którym przemieszczał się podejrzany, mundurowi znaleźli trzy hermetycznie zamknięte opakowania foliowe, w których znajdowało się ponad 7.5 tysiąca porcji handlowych marihuany. Następnie wspólnie z 28-latkiem funkcjonariusze pojechali do prowadzonego przez zatrzymanego zakładu, gdzie oprócz telefonów komórkowych, które zastały zabezpieczone, policjanci znaleźli czarny kanister. Płyn z pojemnika miał charakterystyczny zapach. Okazało się, że 28-latek trzymał tam 1 litr płynnej amfetaminy - relacjonuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Mieszkaniec powiatu ząbkowickiego usłyszał już zarzuty posiadania i wprowadzania do obiegu znacznych ilości środków odurzających. Na podstawie zebranych i zabezpieczonych przez policjantów dowodów, sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 2 miesięcy.

KPP Ząbkowice Śląskie

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Miał w aucie ponad 7.5 tys. porcji marihuany, a w miejscu pracy amfetaminę w płynie. Trafił za kraty

  2022-12-19 15:33:18

  gość: ~Roki

  Brawo policja, patologia do pierdla

 • 2022-12-19 16:13:27

  gość: ~Autor

  @~Roki
  Za dwa miesiące wyjdzie spokojnie a brawo policja bym nie krzyczał chyba że filmów zbyt wiele oglądałeś

 • 2022-12-19 17:08:14

  gość: ~Hahaha

  Amfetamina w płynie :D a marihuanę w czym miał? W sztyfcie, czy aerozolu?

 • 2022-12-19 18:16:24

  gość: ~autor

  i znowu--mieszkaniec pow.ząbkowickiego--albo policja poda dokładne dane,albo niech nie robi ściemy

 • 2022-12-19 19:49:35

  gość: ~takitam

  w dzisiejszej Gaze.Wrocławskiej,jest artykuł przygotowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej-tzw.ranking aktywności wszystkich gmin woj.dolnośląskiego,i np.w gminach do 20-tu mieszkańców,na 136 gmin,--zaszczytne-131-e--zdobyła słynna gmina Bardo,ze słynnym burmistrzem,który w zadłużył gminę narazie na 17 mln.zł,dziwne,że nie interesuje to mieszkańcow gminy,a miasteczko to obraz nędzy i rozpaczy,gmina biednych i wiekowych mieszkańców,ale wystarczy lans na tzw.-oplatek z wybranymi mieszkańcami,i już jest dobrze,przerażenie budzi to,że ten gościu już zadeklarował ,że będzie kandytował na następną kadencję,dopóki każdy -samorządowiec-w Polsce nie będzie odpowiadał osobistym majątkiem za zaciągane kredyty,taki burdel będzie trwał wiecznie

 • 2022-12-19 21:18:00

  gość: ~dd

  @~takitam a kogo to obchodzi w artykule o dilerze?!

 • 2022-12-20 06:37:24

  gość: ~Krzysztof

  ostatnio dodany post

  @~takitam
  Co ćpaliśmy się.

REKLAMA