Express-Miejski.pl

II Gala Finałowa Konkursu Sołectw Gminy Stoszowice. Znamy najlepszych [foto]

II Gala Finałowa Konkursu Sołectw Gminy Stoszowice

II Gala Finałowa Konkursu Sołectw Gminy Stoszowice fot.: Gmina Stoszowice

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

17 listopada w murach Twierdzy Srebrna Góra, poznaliśmy wyniki konkursu na najllepsze sołectwo gminy Stoszowice.

Przez okrągły rok sołectwa zbierały punkty za swoją aktywność m.in. inwestycyjną, integracyjną, promocyjną i informacyjną. Czteroosobowe jury zdecydowało, że główna nagroda - kwota 6 tys. zł - powędruje do Sołectwa Grodziszcze. Drugie miejsce zajęło Sołectwo Żdanów i otrzymało 5 tys. zł, a trzecie miejsce powędrowało do Sołectwa Rudnica (nagroda: 4 tys. zł). Wyróżnienie otrzymało Sołectwo Stoszowice, a nagrodą była kwota 2 tys. zł.

- Serdeczne gratulacje dla zwycięzców i podziękowania za Waszą nieocenioną pracę, zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów 
Gratulacje i podziękowania dla wszystkich sołectw naszej gminy, również za mniejsze aktywności. Życzę wysokich lokat w przyszłym roku - mówi Paweł Gancarz, wójt Stoszowic.

Oprócz dobrej zabawy, która miała miejsce po finałowej gali, rady sołeckie zwiedziły srebrnogórską twierdzę i mogły zobaczyć jak postępują prace w obiekcie o wartości kilkudziesięciu milionów złotych.

em24.pl / UG Stoszowice

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • II Gala Finałowa Konkursu Sołectw Gminy Stoszowice. Znamy najlepszych [foto]

    2022-11-21 15:33:04

    gość: ~nobo

    ostatnio dodany post

    Takich inicjatyw potrzeba jak najwięcej. Sołectwa i sołtysi nie zawsze sa doceniani za swą robotę.Wójt pokazał że można niech inni z powiatu też coś zrobią.

REKLAMA


REKLAMA