Express-Miejski.pl

Pomóż dziecku odkrywać realny świat. Zabawki Bruder już dostępne w ząbkowickim sklepie Forest Tech

Zabawki Bruder już dostępne w ząbkowickim sklepie Forest Tech

Zabawki Bruder już dostępne w ząbkowickim sklepie Forest Tech fot.: em24.pl / mpr

Do świąt pozostał niewiele ponad miesiąc, a do Mikołajek raptem...kilka tygodni. Nie macie pomysłu na ciekawy upominek dla swoich pociech? Przychodzimy z pomocą.

Zamiast kupować kolejną grę komputerową, może warto pomyśleć o czymś bardziej wyszukanym, oryginalnym, bezpiecznym, trwałym i przede wszystkim odzwierciedlającym rzeczywistość.

Przez jakiś czas zapomniane znów wracają do łask i dziecięcych pokoików. Prawdziwe zabawki, które mają wiele cech i zalet. Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, ogromną dbałością o szczegóły i realistycznym odwzorowaniem prawdziwych maszyn.

Mowa o produktach firmy Bruder, które są już dostępne w ząbkowickim sklepie Forest Tech mieszczącym się przy ul. Powstańców Warszawy 8M w pobliżu Sądu Rejonowego. Zabawa tymi produktami daje dziecku dużo radości i satysfakcji, pozwalając jednocześnie na rozwój umiejętności i poznawanie świata dorosłych. Kto wie, może będzie to początek pasji, którą Twoja pociecha zabierze ze sobą w dorosły świat?

Zabawki firmy Bruder to nie tylko dobra zabawa, ale także bezpieczeństwo, dlatego materiały wykorzystywane do produkcji są dobierane niezwykle starannie. Wszystkie produkty, przed wypuszczeniem na rynek, są poddawane testom by sprawdzić, czy spełniają normy bezpieczeństwa. W sklepie Forest Tech znajdziecie więc miniaturowe pojazdy rolnicze oraz budowlane. Część z zabawek oferowanych przez sklep sterowanych jest zdalnie.

Pomóż dziecku od najmłodszych lat odkrywać realny świat!

Forest Tech
Ul. Powstańców Warszawy 8M
57-200 Ząbkowice Śląskie
Od 15 listopada do 15 grudnia czynne w godz. od 8 do 20
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI.
tel. 724 520 009

em24.pl

REKLAMA