Express-Miejski.pl

Już za 100 dni skwer przy ulicy Chrobrego zmieni swój wygląd

Już za 100 dni skwer przy ulicy Chrobrego zmieni swój wygląd. Podpisano umowę na realizację zadania fot.: UMiG Złoty Stok

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

To w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Z miasta Bożeny Niemcowej do miasta górników” - etap I” - Przebudowa skweru przy ul. B. Chrobrego w Złotym Stoku.

28 września zastępca burmistrza Mirosława Słowiak, przy kontrasygnacie skarbnika Moniki Król podpisała umowę na realizację inwestycji.

Zadanie obejmuje wykonanie zabezpieczenia skarpy, nasadzeń roślinnych, a w górnej części skarpy wykonanie nawierzchni z kostki kamiennej.

Urzędnicy informują, że w związku z trwaniem prac będą utrudnienia dla mieszkańców ulicy Chrobrego, ale jednocześnie wyrażają nadzieję na zrozumienie i cierpliwość mieszkańców podczas prac. 

Wykonawcą zadania jest PRS Szymon Borowski z Wilkszyna, a wartość zadania zgodnie z podpisaną umowa wynosi 377 506,00 złotych.

Zamówienie jest współfinansowane z programu Interreg V-A Republika Czeska Polska - udział tych środków w wartości zamówienia wynosi: 30 tys. euro.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA