Express-Miejski.pl

Już za 100 dni skwer przy ulicy Chrobrego zmieni swój wygląd

Już za 100 dni skwer przy ulicy Chrobrego zmieni swój wygląd. Podpisano umowę na realizację zadania

Już za 100 dni skwer przy ulicy Chrobrego zmieni swój wygląd. Podpisano umowę na realizację zadania fot.: UMiG Złoty Stok

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

To w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Z miasta Bożeny Niemcowej do miasta górników” - etap I” - Przebudowa skweru przy ul. B. Chrobrego w Złotym Stoku.

28 września zastępca burmistrza Mirosława Słowiak, przy kontrasygnacie skarbnika Moniki Król podpisała umowę na realizację inwestycji.

Zadanie obejmuje wykonanie zabezpieczenia skarpy, nasadzeń roślinnych, a w górnej części skarpy wykonanie nawierzchni z kostki kamiennej.

Urzędnicy informują, że w związku z trwaniem prac będą utrudnienia dla mieszkańców ulicy Chrobrego, ale jednocześnie wyrażają nadzieję na zrozumienie i cierpliwość mieszkańców podczas prac. 

Wykonawcą zadania jest PRS Szymon Borowski z Wilkszyna, a wartość zadania zgodnie z podpisaną umowa wynosi 377 506,00 złotych.

Zamówienie jest współfinansowane z programu Interreg V-A Republika Czeska Polska - udział tych środków w wartości zamówienia wynosi: 30 tys. euro.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA