Express-Miejski.pl

Umowa na budowę strzelnicy sportowej podpisana

W obiekcie po byłej szkole w Stoszowicach powstanie strzelnica sportowa

W obiekcie po byłej szkole w Stoszowicach powstanie strzelnica sportowa fot.: UG Stoszowice

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Za kilka miesięcy w części budynku po byłej szkole podstawowej w Stoszowicach powstanie strzelnica sportowa wraz z zapleczem i infrastrukturą techniczną.

Początkiem lipca wójt Paweł Gancarz podpisał umowę na realizację tego zadania z firmą ROBKON Robert Konieczny z Ząbkowic Śląskich.
 
W ramach prac pomieszczenia byłej szkoły podstawowej zostaną zaadaptowane do nowej roli. Powstanie strzelnica o długości toru 15 m, pomieszczenie do pracy z bronią, szatnie oraz pomieszczenia socjalno – techniczne. Koniec prac przewidywany jest na przełom 2022 i 2023 roku.

Wartość inwestycji wyniesie ponad 1,3 mln zł.
 
O planach tchnięcia nowego życia w budynek po byłej szkole w Stoszowicach pisaliśmy już kilka miesięcy temu w artykule pt. Kiedyś była tam szkoła podstawowa, niebawem ma powstać strzelnica sportowa [KLIK].

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Umowa na budowę strzelnicy sportowej podpisana

  2022-07-23 22:44:30

  gość: ~Pacyfista

  Zamiast przekształcać i udostępniać budynki na mieszkania dla ludzi to powstają za ciężkie pieniądze takie obiekty. Może lepiej wykorzystać już istniejącą w powiecie strzelnice. Jak komuś będzie brakowało strzelania, niech wstąpi do WOTu

 • 2022-07-23 23:56:07

  gość: ~takitam

  @~Pacyfista

  ZDECYDOWANIE ZA MAŁO takich obiektów, czyli ... jak najwięcej strzelnic w Polsce potrzeba.

  Jeśli nie będzie strzelnic i powszechnego dostępu do broni dal Polaków, to te mieszkania dla ludzi mogą już niedługo wyglądać tak ja te na Ukrainie teraz.

 • 2022-07-28 19:31:14

  gość: ~Jaj

  ostatnio dodany post

  @~takitam
  Ja chce nauczyć się strzelać, chce móc mieć szansę na życie, wiekszisc z nas poznała osobiście kogoś kto uciekał przed wojną.... Poza tym to fajny sposób ba spędzenie czasu wolnego inaczej niż zwykle jestem za i brawo dla wójta za pomysł i będę dojeżdżać z Ząbkowic sobie postrzelać

REKLAMA


REKLAMA