Express-Miejski.pl

13-latka z Ząbkowic Śląskich z powołaniem na zgrupowanie Letniej Akademii Młodych Orlów

Zuzanna Cisak od wielu lat trenuje w Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie. Jej ciężka praca został po raz kolejny doceniona - tym razem prestiżowym powołaniem na zgrupowanie Letniej Akademii Młodych Orłów fot.: AP Orzeł Ząbkowice Śląskie

Zawodniczka Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie Zuzanna Cisak otrzymała powołanie na zgrupowanie Letniej Akademii Młodych Orłów (LAMO) rocznika 2009 (dziewczęta).

Pierwsze zgrupowanie w ramach LAMO odbędzie się w terminie od 17 do 23 lipca w Wałbrzychu. Później 13-letnią ząbkowiczankę czeka obóz przygotowawczy wraz z kadrą wojewódzką do lat 15.

Zuzanna Cisak jest długoletnią zawodniczką Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie. W minionym sezonie występowała w drużynie młodzików rywalizującej w III lidze okręgowej młodzika. Głównym trenerem 13-latki jest Daniel Gurbała. Jest to druga po Oliwierze Ćwikle (obecnie Śląsk Wrocław) zawodniczka akademii, a pierwsza ze statusem wychowanka, która dotarła na szczebel krajowy, bo za taki można uznać powołanie do Letniej Akademii Młodych Orłów.

Letnia Akademia Młodych Orłów to dla zawodników szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności przed trenerami PZPN i kolejna możliwość rozwoju. Zuzanna znalazła się w gronie kilkudziesięciu utalentowanych zawodniczek z całego kraju, które spotkają się na tygodniowym zgrupowaniu.

Czym jest Letnia Akademia Młodych Orłów? Odpowiedź w poniższym materiale:

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • 13-latka z Ząbkowic Śląskich z powołaniem na zgrupowanie Letniej Akademii Młodych Orlów

  2022-06-30 15:25:35

  gość: ~mnm

  Ale co ona trenuje - nie dowiedziałam się. Skacze, biega czy kopie piłkę ? A może coś innego ?

 • 2022-07-01 08:38:14

  gość: ~przyszły wyborca

  @~mnm
  Nam z Ząbkowic Śl. Orzeł kojarzy się z piłką nożną. Faktycznie można było w tekście napisać. Nie wszyscy też patrzą na zdjęcia.

 • 2022-07-01 12:27:20

  gość: ~reeeee

  ostatnio dodany post

  PZPN napisano więc chyba piłka nożna nie?
  poza tym bramka w tle zdjęcia dziewczynki, o nie przepraszam długoletniej zawodniczki ;)

REKLAMA