Express-Miejski.pl

Starosta Ząbkowicki wręczył nagrody najlepszym uczniom

Podczas sesji Rady Powiatu wręczono nagrody pieniężne najlepszym uczniom fot.: Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Roman Fester w imieniu Zarządu Powiatu Ząbkowickiego wręczył nagrody pieniężne najlepszym uczniom szkół podlegającym Powiatowi Ząbkowickiemu.

24 czerwca podczas sesji Rady Powiatu Starosta Ząbkowicki Roman Fester w imieniu Zarządu Powiatu Ząbkowickiego wręczył nagrody pieniężne w wysokości 1 000 zł najlepszym uczniom szkół podlegającym Powiatowi Ząbkowickiemu.

Z Zespołu Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich nagrody otrzymali Karolina Bierut, Zuzanna Koza, Sylwia Romanowska.

Nagrodzeni uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich to Joanna Adamowicz, Wiktoria Tekieli, Grzegorz Żurawek.

Z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ziębicach nagrodzeni zostali: Oliwia Bomba, Magdalena Woźniak, Jakub Kucharski.

Ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ząbkowicach Śląskich nagrodę zdobył Patryk Hucaluk.

Została też wręczona nagroda specjalna dla 8-letniego Gabriela Charęzy ucznia I klasy Szkoły Podstawowej w Złotym Stoku oraz ucznia I klasy Państwowej Szkoły Muzycznej w Kłodzku w klasie akordeonu. Nagroda została przyznana za wybitne wyniki w nauce oraz osiągnięcia w konkursach na arenie krajowej i międzynarodowej.

Starosta Ząbkowicki złożył gratulacje oraz słowa uznania dla wszystkich nagrodzonych uczniów, a także dla nauczycieli i dyrektorów szkół, którzy swoją pracą przyczynili się do sukcesu tych młodych ludzi. Po wręczeniu nagród Gabriel Charęza dał krótki występ, za który został nagrodzony brawami zgromadzonych radnych.

Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Starosta Ząbkowicki wręczył nagrody najlepszym uczniom

  2021-06-25 02:29:39

  gość: ~ja

  A ja mam pytanie. Tutaj sobie normalnie śmigają, to dlaczego wizyty do starostwa musza być umawiane wcześniej, a do UM nie można wejść dalej jak za drzwi, urzędniczki drą pi.de o maseczki, a personel typu sprzątaczki chodzi bez? Cyrk jak ch.j.

 • 2021-06-25 06:42:04

  gość: ~BezaI ta

  ostatnio dodany post

  Brawo gabrys

REKLAMA


REKLAMA