Express-Miejski.pl

Informacja burmistrza Miasta i Gminy Bardo w sprawie jakości wody

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Od kilku dni mieszkańcy Barda skarżą się na jakość wody dostarczanej przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowej Rudzie. Gmina podjęła interwencję.

Burmistrz Miasta i Gminy Bardo z chwilą otrzymania wiadomości o złej jakości wody w miejscowości Bardo podjął interwencję, w tym również wystąpił z oficjalnym pismem do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Nowej Rudzie, o wyjaśnienie przyczyn powstałego zdarzenia. Jednocześnie Burmistrz wnosi o zgłaszanie do Urzędu Miasta i Gminy Bardo przypadków, na których ulicach występuje bądź występować będzie zabarwienie wody. Z chwilą otrzymania informacji od Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Nowej Rudzie, informacja ta zostanie przekazana mieszkańcom za pośrednictwem strony internetowej Urzędu oraz portalu społecznościowego fb. Jednocześnie Burmistrz wystąpił o wskazanie przez ZWiK w Nowej Rudzie sposobu jakim będą informowani mieszkańcy przed wystąpieniem zdarzeń mogących wpłynąć na jakość wody.

                                                      Burmistrz Miasta i Gminy Bardo
                                                                  Krzysztof Żegański

UM Bardo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Informacja burmistrza Miasta i Gminy Bardo w sprawie jakości wody

    2021-06-23 07:22:02

    gość: ~olo

    ostatnio dodany post

    Hahah - czyli ta brudna woda jest następstwem zdarzeń, o których wiadomo, ale nie było sposobu jak poinformować mieszkańców.

REKLAMA


REKLAMA