Express-Miejski.pl

Szukasz dobrze płatnej i prestiżowej pracy? Wstąp do policji. Trwa rekrutacja [video]

zdjęcie ilustracyjne fot.: policja

Rozpoczęła się procedura kwalifikacyjna dla kandydatów do służby w policji na Dolnym Śląsku. Szkolenie podstawowe zostało skrócone o połowę i trwa tylko trzy miesiące.

Zawód policjanta to wyzwanie. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Poszukujemy osób, które chcą nosić policyjny mundur i z pasją wykonywać powierzone zadania. Ruch drogowy, prewencja, technika kryminalistyczna, zwalczanie przestępczości gospodarczej, zespoły prasowe, laboratoria, przewodnicy psów czy też policyjni antyterroryści. Dodatkowo teraz szkolenie podstawowe zostało skrócone o połowę i trwa tylko 3 miesiące.

Przypominamy, że służbę w Policji może pełnić:

 • obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
 • który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
 • korzystający z pełni praw publicznych;
 • posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
 • posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
 • dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;

Rekrutacja odbywa się w sposób ciągły. Osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji powinny osobiście złożyć dokumenty w punkcie obsługi interesantów KPP w Ząbkowicach Śląskich, ul. Niepodległości 10 po wcześniejszej konsultacji telefonicznej z pracownikiem Zespołu ds. Kadr i Szkolenia. – tel. 478756260.

Szczegółowych informacji dotyczących postępowania kwalifikacyjnego oraz specyfiki służby w Policji, jak również informacji o aktualnych zarobkach na podstawowych stanowiskach w Policji można uzyskać pod adresem: www.dolnoslaska.policja.gov.pl w zakładce PRACA/SŁUŻBA W POLICJI [KLIK]. Tam również znajduje się kwestionariusz osobowy kandydata do służby w Policji. 

KPP Ząbkowice Śląskie

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Szukasz dobrze płatnej i prestiżowej pracy? Wstąp do policji. Trwa rekrutacja [video]

  2021-05-11 14:14:30

  gość: ~mieszkaniec

  no na pewno prestiżowa jest to praca....

 • 2021-05-11 19:39:57

  gość: ~roster

  Jak byliscie gnebieni w szkole i chcecie sie odegrac na innych obywatelach to tak,to jest idealna praca dla was naprawde

 • 2021-05-12 09:58:55

  gość: ~aaa

  ostatnio dodany post

  Będziecie kwiatki pod pomnik składać, konfetti ciąć i rozsypywać, a i obowiązkowa msza św. Będziecie wystawiać mandaty za brak maseczki a dodatkowo pozwolenie na łamanie kości dziewczynie w sześcioro, no chyba że będzie babcia 75 letnia to trzeba uciekać. Macie zaufanie na poziomie 40%, chyba za komuny mieliście więcej. A i spokojnie na pracowników kantoru możecie napadać, a jak coś nie wyjdzie to możecie powiedzieć, że akcja poszukiwawcza 14 latka - patrz akcja w Rzeszowie.

REKLAMA