Express-Miejski.pl

ZCSiR: Otwarte boiska wielofunkcyjne przy szkołach oraz orlik przy szkole podstawowej nr 3

zdjęcie ilustracyjne fot.: ZCSiR

Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji informuje, iż w Ząbkowicach Śląskich zostały otwarte boiska wielofunkcyjne, by osoby chętne mogły aktywnie spędzać czas wolny.

Do dyspozycji sportowców dostępne są obiekty przy Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Krzywa) oraz Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Piastowska). Czynny jest również kompleks boisk Orlik 2012 zlokalizowany przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Orkana, 400 m od stadionu miejskiego), a Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji zwróciło się również z prośbą do starosty i dyrektora ogólniaka o udostępnienie boiska wielofunkcyjnego przy hali Słonecznej (ul. Powstańców Warszawy).

Z powodu organizacji Punktu Szczepień Powszechnych „Orlik” na stadionie miejskim od 20 kwietnia pozostaje nieczynny. Zachęcamy jednak do korzystania z boisk trawiastych, skate parku, boisk oraz już niedługo z kortów tenisowych.

Przypominamy równie, iż zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 r. na obiektach sportowych może przebywać jednocześnie nie więcej niż 25 osób.

ZCSiR

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA