Express-Miejski.pl

Ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla pięciu ulic w Ząbkowicach Śląskich

zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik.com

Ząbkowicki samorząd ogłosił przetarg na opracowanie kompleksowej dokumentacji przebudowy ulic: Armii Krajowej, Dolnośląskiej, Sienkiewicza, 1 Maja oraz Osiedla Owocowego.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowego projektu budowlano-wykonawczego, dokumentacji kosztorysowej, specyfikacji technicznych, mapy do celów projektowych, badań geotechnicznych gruntu, uzyskanie wszelkich zgód uzgodnień oraz pozwoleń administracyjnych umożliwiających rozpoczęcie realizacji inwestycji.

Zamówienie składa się z pięciu części:

 • Przebudowy ul. Armii Krajowej w Ząbkowicach Śląskich:

Zakres prac projektowych obejmuje: zaprojektowanie nowej konstrukcji i nawierzchni jezdni i chodników ulicy Armii Krajowej, projekt stałej organizacji ruchu; budowę odcinka kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z psa drogowego oraz porządkującą odprowadzenie wód opadowych z nieruchomości przyległych do ulicy; budowę linii oświetlenia ulicznego całego odcinka drogi z latarniami mocowanymi na elewacjach kamienic oraz uzyskanie technicznych warunków przyłączenia do sieci.

 • Przebudowy ul. Dolnośląskiej w Ząbkowicach Śląskich:

Zakres prac projektowych obejmuje: zaprojektowanie konstrukcji i nawierzchni jezdni i chodników ulicy, projekt stałej organizacji ruchu; budowę odcinka kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z pasa drogowego oraz porządkującą odprowadzenie wód opadowych z nieruchomości przyległych do ulicy; budowę linii oświetlenia ulicznego całego odcinka drogi z latarniami mocowanymi na elewacjach kamienic; uzyskanie technicznych warunków przyłączenia do sieci. 

 • Przebudowy ul. Sienkiewicza w Ząbkowicach Śląskich:

Zakres prac projektowych obejmuje: zaprojektowanie nowej konstrukcji i nawierzchni jezdni i chodnika jednostronnego ulicy Sienkiewicza, projekt stałej organizacji ruchu; analiza istniejącego systemu odwodnienia drogi i uzupełnienie go o dodatkowe wpusty deszczowe oraz w przypadku takiej konieczności przebudowę lub wymianę istniejących studni rewizyjnych i kolektora kanalizacji deszczowej.

 • Przebudowy ul. 1 Maja i Jana Pawła II w Ząbkowicach Śląskich:

Zakres prac projektowych obejmuje: zaprojektowanie nowej konstrukcji i nawierzchni jezdni i chodników ulicy 1 Maja i Jana Pawła II, projekt stałej organizacji ruchu ulicy 1 Maja i Jana Pawła II; budowę odcinka kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z pasa drogowego oraz porządkującą odprowadzenie wód opadowych z nieruchomości przyległych do ulicy; budowę linii oświetlenia ulicznego całego odcinka ulic przewidzianych do przebudowy. uzyskanie technicznych warunków przyłączenia do sieci.

Projektant zobowiązany będzie również do opracowania min. dwóch koncepcji skrzyżowania ulic 1 Maja, Wrocławskiej, Legnickiej i Niepodległości.

 • Przebudowy ulic na osiedlu Owocowym w Ząbkowicach Śląskich:

Zakres prac projektowych obejmuje: opracowanie koncepcji przebiegu projektowanych wszystkich ulic, łączników na Osiedlu Owocowym i chodnika ul. Ziębickiej. Na podstawie zaakceptowanej koncepcji opracuje projekt budowlany i projekty wychowawcze dla każdej ulicy i chodnika ul. Ziębickiej oddzielnie. Projekt stałej organizacji ruchu na wszystkich ulicach Osiedla Owocowego; budowę kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z pasa drogowego wszystkich ulic Osiedla Owocowego wraz z ich odprowadzeniem do odbiornika lub systemu ich zagospodarowania.

Potencjalni oferenci mogą składać swoje oferty za pomocą platformy internetowej [KLIK] w zakładce danego postępowania do 27 kwietnia do godz. 10.

em24.pl / gmina Ząbkowice Śląskie

11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla pięciu ulic w Ząbkowicach Śląskich

  2021-04-22 23:27:26

  gość: ~mieszkaniec

  A ulica Rubinowa zmieni nazwe na Szwajcarska...pomimo ze ich ser mniej dziurawy. Lepiej dzieci do przedszkola w kaloszach doprowadzac niz dowozic.

 • 2021-04-23 08:53:30

  gość: ~Tom

  @~mieszkaniec
  Jechałem tam wczoraj...szok. Tyle dziur, że dziwię się jak ludzie nadal głosują na...bo dzień dobry powie i do zdjęcia z dzieckiem w przedszkolu stanie. Czekam na moment kiedy ludzie przekażą na oczy.

 • 2021-04-23 08:57:04

  gość: ~Halo

  @~Tom
  No i co z tych dokumentacji? Na Diamentowa już ponoć jest, a nic się nie dzieje. Najlepiej napisać: przetarg na dokumentację. Mnie to nie obchodzi. Chwalcie się newsem typu: wykonawca przewiduje ulicę ...ale jak zwykle myślenie oczy przetargi na dokumentację. Niby, że coś się robi...

 • 2021-04-23 18:55:38

  gość: ~Autor

  @~Tom
  W porównaniu z poprzednikami to Kazimierz Wielki wychodzi tamci nic nie robili tylko klika w urzędach była i w delegacje jezdzili ,10 lat temu Kłodzko czy Dzierżoniów nam daleko uciekło teraz ich doganiamy a odskakujemy innym

 • 2021-04-23 19:00:15

  gość: ~Bali

  @~Autor
  To prawda wcześniej ani drogi , rewitalizacji , imprez , budownictwa i tp teraz człowieku odrabiamy 20 lat straconych tak jak będziemy odrabiać 8 lat rządów PiS i propagandy sukcesów

 • 2021-04-23 09:40:54

  gość: ~kwiatowe

  Dolne osiedle Kwiatowe, nie pachnące kwiatami, pływać dalej będzie w g....... Przepraszam bo to jest dolna czajka. Górne osiedle Kwiatowe musi jeżdzić terenówkami miejskimi, wysokie opony a nawet konstrukcje całkowitego niezależnego zawieszenia. Chodniki to niepotrzebne bo dla kogo.

 • 2021-04-26 00:37:58

  gość: ~Pomyśl

  @~kwiatowe
  Główna ulica w mieście, 1-go Maja, czekała na remont całe dekady, a Ty byś chciał nową drogę na osiedlu, które jeszcze nawet nie powstało do końca. Cierpliwości ;)

 • 2021-04-23 14:02:49

  gość: ~mieszkaniec

  przecież dobrze widzieliście i wiedzieliście gdzie kupujecie działki, zobaczcie sobie jak wygląda kwiatowe a ile ono już istnieje, jak można tak sprzedawać działki bez planowania przestrzennego, przecież to trzeba zaplanować drogi chodniki itp. ale nie u nas w zabkowicach. U nas to tylko liczy się sprzedać a później jakoś to będzie.

 • 2021-04-23 14:25:06

  gość: ~taki sam mieszkaniec

  @~mieszkaniec
  Może maja wam drogi porobić, po to, żebyście porozjeżdżali ciężarówkami czy koparkami jak będziecie budować domy? Później będzie płacz,że pieniądze wyrzucone w błoto.

 • 2021-04-25 15:45:49

  gość: ~Jak

  @~taki sam mieszkaniec
  A pamiętacie jak wójt w Ciepłowodach sprzedawał działki już z kostką i oświetleniem i jakoś nikt ich nie zniszczył w trakcie budowy.

 • 2021-04-26 07:20:31

  gość: ~123

  ostatnio dodany post

  @~Jak
  Sprzedał działki w szczerym polu?

REKLAMA