Express-Miejski.pl

ZCKiT: „Kultura nie śpi”. Posłuchaj podcastów z ludźmi, którym się chce

Gośćmi drugiego podcastu z serii „Kultura nie śpi” byli Tomasz Rodzewicz, Michał Ptak oraz Mikołaj Kodym - przedstawiciele lokalnego browaru Rebelia fot.: ZCKiT

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki zaprasza do słuchania podcastów z mieszkańcami, przedsiębiorcami oraz przedstawicielami społeczności z Gminy Ząbkowice Śląskie.

Wszystko to, w ramach cyklu „Kultura nie śpi”. To rozmowy na przeróżne tematy – od lokalnych po ogólnopolskie i światowe.

Dotychczas gośćmi Radosława Taracha byli: Jerzy Piotrowski i Piotr Warzocha, a głównym tematem rozmowy był 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ostatnio w studiu gościli natomiast Tomasz Rodzewicz, Michał Ptak oraz Mikołaj Kodym - przedstawiciele lokalnego browaru Rebelia.

- Docierają do nas głosy, że projekt został bardzo dobrze przyjęty. Słuchalność podcastów jest dla nas najważniejsza. Chcemy promować ludzi, organizacje społeczne i przedsiębiorców, którzy robią coś fajnego, pozytywnego i nie zawsze oczywistego – mówi Radosław Tarach z Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki, zachęcając jednocześnie do odsłuchania dwóch pierwszych nagrań.

ZCKiT planuje również odcinki specjalne, czyli rozmowy z aktorami, muzykami i gośćmi, którzy będą odwiedzać Ząbkowice Śląskie.

Kultura nie śpi #1: Jerzy Piotrowski, Piotr Warzocha - 29. finał WOŚP:

Kultura nie śpi #2: Tomasz Rodzewicz, Michał Ptak oraz Mikołaj Kodym - twórcy browaru Rebelia

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA