Express-Miejski.pl

W kierunku profesjonalizmu. Nowe szafki dla zawodników w szatniach Orła

W przerwie zimowej w szatniach Orła pojawiły się nowe szafki dla zawodników. Wcześniej wyremontowano także łazienkę fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W przerwie zimowej zarządu Klubu Sportowego Orzeł Ząbkowice Śląskie zdołał pozyskać środki finansowe na zakup szafek dla zawodników.

Nowe boksy pojawiły się w trzech pomieszczeniach szatniowych, z których na co dzień korzystają seniorzy, juniorzy starsi i juniorzy młodsi ząbkowickiego klubu.

- Łączny koszt zakupu szafek do wszystkich trzech szatni wyniósł nas łącznie około 30 tys. zł. Część pieniędzy na ten cel udało nam się pozyskać z urzędu marszałkowskiego, część z budżetu gminy, a część ze środków własnych. Boksy, które znalazły się w szatni zdecydowanie podnoszą komfort obiektów szatniowych i powodują, iż zawodnicy w lepszych warunkach mogą przygotowywać się do treningów i meczów o ligowe punkty - mówi Tomasz Stelmach, prezes klubu. - Wcześniej wyremontowaliśmy także łazienkę - są nowe natryski i nowa toaleta - dodaje.

Seniorzy Orła już w najbliższy weekend wrócą na ligowe boiska. W pierwszym meczu po zimowej przerwie ekipa Rafała Markowskiego zmierzy się z Polonią Trzebnica. O zmianach jakie zaszły w klubie w ostatnim czasie, zmianach trenerów i sprawach bieżących rozmawialiśmy w ubiegłym tygodniu z prezesem Tomaszem Stelmachem. Rozmowę można przeczytać w materiale pt. Orzeł musi mieć swoją tożsamość. Wywiad z Tomaszem Stelmachem, prezesem Orła [KLIK].

em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W kierunku profesjonalizmu. Nowe szafki dla zawodników w szatniach Orła

  2021-03-03 14:39:20

  gość: ~Kobic

  Brawo. Ekstraklasa,jestem pod wrażeniem.Tak trzymac

 • 2021-03-03 16:53:15

  gość: ~kibol

  ostatnio dodany post

  @~Kobic

  druzyna na a-klase szatnie na 1 lige i z rachunku wychodzi srodek tabeli 4 ehehe

REKLAMA