Express-Miejski.pl

Pijany 62-latek wjechał w zaparkowany na drodze pojazd w Kamieńcu Ząbkowickim [foto] [aktualizacja]

Zderzenie dwóch pojazdów na ul. Ząbkowickiej w Kamieńcu Ząbkowickim fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na ul. Ząbkowickiej w Kamieńcu Ząbkowickim doszło do zderzenia osobowego Renault z ciężarowym Volvo. Są utrudnienia w ruchu.

Zdarzenie miało miejsce 25 lutego w godzinach porannych. Ruch na drodze odbywa się wahadłowo. Kieruje nim policja.

[AKTUALIZACJA, godz. 9.30]: Do zdarzenia doszło około godz. 6.30. - Ze wstępnych informacji wynika, że na pasie drogi, w miejscu dozwolonym, był zaparkowany samochód ciężarowy. Kierowca pojazdu podczas jazdy zorientował się, że ma niesprawne hamulce, więc zatrzymał pojazd aby nie kontynuować dalszej podróży. W godzinach porannych 62-letni mężczyzna jadąc samochodem osobowym uderzył w tył zaparkowanego pojazdu, a później pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia. Z relacji świadków zdarzenia wynikało, że mógł być pod wpływem alkoholu. Policjanci szybko ustalili jego tożsamość i gdy szedł do mieszkania zatrzymali go - informuje Ilona Golec, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Na miejscu czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia prowadzi policja.

[AKTUALIZACJA, godz. 10.50] Mężczyzna był nietrzeźwy. Po przebadaniu miał 2,6 promila. Został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia - potwierdziła policjantka.

em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Pijany 62-latek wjechał w zaparkowany na drodze pojazd w Kamieńcu Ząbkowickim [foto] [aktualizacja]

  2021-02-25 11:05:03

  gość: ~Hfd

  Wczoraj wracajac o 24.00 z pracy ten samochod ciezarowy stal na drodze prawy pas brak jakiegokolwiek oznakowania np trojkat w ostatnirj chwili go ominalem gdzie kierowca policja...? Dobrze ze nie doszlo do wiekszej tragedii

 • 2021-02-25 11:14:56

  gość: ~GGG

  @~Hfd

  Pewnie jak dziadek w niego wjechał to sobie wystawił trójkąt i zanim policja przyjechała to już wszystko było jak należy. A nawet jakby nie było, to i tak zawsze wina pijanego. Piłeś = nie jedź, proste.

 • 2021-02-25 14:32:15

  gość: ~Świadek

  Kierujący tirem nie wystawił trójkąta ostrzegawczego po zatrzymaniu się na drodze,a poza tym to syn wjechał i zrobil szkody,a nie 62 latwk

 • 2021-02-25 15:57:40

  gość: ~Swiadek jechowy chyb

  ostatnio dodany post

  Bua

REKLAMA