Express-Miejski.pl

Kompletnie pijana „opiekowała się” piątką dzieci. 37-latka trafiła do policyjnego aresztu

zdjęcie ilustracyjne fot.: KPP w Ząbkowicach Śląskich

Ziębiccy policjanci zatrzymali 37-letnią kobietę, która „opiekowała się” piątką swoich dzieci mając 3 promile alkoholu w organizmie.

3 lutego tuż przed godziną 18 policjanci zostali powiadomieni przez opiekunkę z Ośrodka Pomocy Społecznej, że w jednym z mieszkań w Ziębicach kobieta zajmuje się dziećmi i jest kompletnie pijana.

Policjanci pojechali na miejsce. - Okazało się, że w mieszkaniu panował porządek, dzieci były spokojne, ale niestety matka nie mogła sprawować opieki w stanie upojenia alkoholem. Badanie wykazało 3 promile alkoholu w organizmie. Aby zapewnić opiekę nad małoletnimi został wezwany ojciec, który był trzeźwy i zatroszczył się o dzieci. Dodatkowo z pomocą przyszła babcia. Matka była agresywna wobec dorosłych i została zatrzymana w policyjnym areszcie do wytrzeźwenia i wyjaśnienia - informuje Ilona Golec, oficer prasowy w ząbkowickiej policji.

Obecnie kobieta przebywa w policyjnym areszcie. O sprawie zostanie powiadomiony sąd rodzinny, który zbada, czy kobieta swoim zachowaniem nie naraziła dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

KOMENTARZE ZOSTAŁY ZABLOKOWANE.

em24.pl / KPP w Ząbkowicach Śląskich

REKLAMA