Express-Miejski.pl

Kolizja na krajowej ósemce. Zderzyły się dwa auta osobowe i pojazd ciężarowy [foto] [aktualizacja]

Kolizja na krajowej ósemce. Zderzyły się dwa auta osobowe i pojazd ciężarowy fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

19 stycznia po godz. 12 na krajowej ósemce między Bardem a zjazdem do Przyłęku doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych i jednego ciężarowego.

W zdarzeniu brały udział samochody osobowe marki Seat Altea i Skoda Fabia oraz ciężarowa Skania. W pojazdach podróżowało łącznie 5 osób, które opuściły auta przed przybyciem służb ratunkowych i ze wstępnych informacji wynika, że nie doznały poważniejszych obrażeń.

Na miejscu pracują strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich, strażacy-ochotnicy z Barda, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Sugerujemy objazd przez Przyłęk.

[AKTUALIZACJA, godz. 12.45]: Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

[AKTUALIZACJA, 20.01, godz. 14.30]: Na tył samochodu osobowego marki Seat Altea kierowanego przez 63-letniego mieszkańca powiatu ząbkowickiego najechał samochód ciężarowy z naczepą marki Skania kierowany przez 27-letniego mieszkańca powiatu ząbkowickiego. W następstwie tego uderzenia Seat uderzył w znajdujący się przed nim samochód osobowy marki Skoda Fabia, za kierownicą którego siedział 38-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego. W wyniku tego zdarzenia do szpitala została przewieziona 41-letnia mieszkanka powiatu ząbkowickiego, pasażerka Seta. Po przebadaniu lekarz stwierdził, że nie odniosła większych obrażeń. Sprawcę ukarano mandatem karnym - informuje Ilona Golec, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA