Express-Miejski.pl

Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani. Jeden z nich miał trzy promile i wjechał do rowu!

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Dwaj pijani kierowcy zostali w ostatnich dniach wyeliminowani z ruchu przez policjantów z powiatu ząbkowickiego. Wpadł też kierujący z cofniętymi uprawnieniami.

7 stycznia o godz. 18.00 w miejscowości Lipa (gm. Ziębice) funkcjonariusze bezpośrednio po zgłoszeniu zatrzymali 51-latka, który kierował samochodem osobowym marki Ford Focus, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał do przydrożnego rowu. - Podczas kontroli mieszkaniec powiatu ząbkowickiego miał w organizmie trzy promile alkoholu - informuje Ilona Golec, oficer prasowa ząbkowickiej policji. Pojazd którym jechał został zabezpieczony na parkingu strzeżonym, a mężczyznę po wykonaniu wszystkich czynności zwolniono.

9 stycznia o godz. 17.45 w Służejowie policjanci ruchu drogowego zatrzymali 43-latka. - Mieszkaniec powiatu ząbkowickiego jechał samochodem osobowym marki Honda CRV pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień wydanego przez starostę w 2019 roku. 43-latek po wykonaniu czynności został zwolniony - dodaje oficer prasowy.

Tego samego dnia o godz. 20.30 na pl. Jana Pawła II w Ząbkowicach Śląskich funkcjonariusze prewencji zatrzymali 28-latka z powiatu ząbkowickiego, który jechał samochodem osobowym marki Volkswagen Passat w stanie nietrzeźwości. - Badanie wykazało u niego 2.08 promila alkoholu. Po wykonaniu czynności został zwolniony, a pojazd przekazano osobie wskazanej - mówi Ilona Golec.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA