Express-Miejski.pl

Zderzenie dwóch pojazdów na krajowej ósemce na wysokości Przyłęku [foto] [aktualizacja]

Zderzenie dwóch osobówek na krajowej ósemce na wysokości Przyłęku fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce nieopodal zjazdu do Przyłęku doszło do zdarzenia drogowego. Zderzyły się dwa ople. Droga jest zablokowana. Sugerujemy objazd przez Potworów i Grochową.

Zdarzenie miało miejsce 30 grudnia około godz. 12.45. Bezpośrednio najechali na nie funkcjonariusze Służby Więziennej, którzy udzielili pierwszej pomocy osobom uczestniczącym w zdarzeniu. W obu pojazdach łącznie podróżowały cztery osoby - po dwie w każdym z pojazdów.

Dwie osoby znajdują się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Jedna ze względu na obrażenia zostanie przetransportowana do szpitala. Na miejscu swoje działania prowadzi także policja i straż pożarna. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

[AKTUALIZACJA, godz. 14.45]: Pojazdy biorące udział w kolizji zostały zabrane. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się normalnie.

[AKTUALIZACJA, godz. 14.55]: - 70-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, kierujący oplem vectrą nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył poprzedzającego go opla astry kierowanego przez 63-letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia 63-latek oraz 40-letni pasażer (obaj mieszkańcy powiatu ząbkowickiego) zostali przewiezieni do szpitala celem przeprowadzenia dalszych badań. Kierujący byli trzeźwi - wyjaśnia Mirosław Lasota z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich.

em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zderzenie dwóch pojazdów na krajowej ósemce na wysokości Przyłęku. Droga zablokowana [foto]

  2020-12-30 13:59:45

  gość: ~kamil

  usunac czerwone auto z drogi i puszczac ruch

 • 2020-12-30 20:46:19

  gość: ~Iks

  Świetna logistyka jak zwykle! Potworów, Brzeźnica zakorkowane, auta sie wyprzedzały na trzeciego, po raz kolejny ruch puszcza się przez wioski, których drogi nie są dostosowane do takiego natężenia ruchu.

 • 2020-12-31 00:40:51

  gość: ~0000

  @~Iks

  A co sobie wyobrażasz? Że pozamykają wszystkie drogi i nie pozwolą ludziom jechać, bo nagle jeden z drugim ma zwiększony ruch aut pod domem?

 • 2020-12-31 15:26:33

  gość: ~mmm

  ten zjazd do tego sadu jest tak niefortunny, że to nie pierwsza i nie ostatnia kolizja w tym miejscu . . .

 • 2021-01-04 10:09:51

  gość: ~MonikaSkowrońska

  ostatnio dodany post

  Rodzinę poszkodowanych z Opla Astry proszę o kontakt. Mój e-mail: monika401pr@popk.pl

REKLAMA