Express-Miejski.pl

Dachowanie między Nowym Dworem a Ziębicami

Dachowanie toyoty na drodze wojewódzkiej nr 395 między Nowym Dworem a Henrykowem fot.: OSP Henryków

Na drodze wojewódzkiej nr 395 między Nowym Dworem a Ziębicami dachowała toyota. Kierująca pojazdem opuściła auto o własnych siłach i nie doznała poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło 11 grudnia około godz. 17.30. Kobieta jechała sama. W pewnym momencie straciła panowanie nad samochodem, wypadła z drogi i dachowała na przydrożnym polu. Na szczęście zdołała sama opuścić pojazd, a po przebadaniu przez ratowników medycznych nie wymagała hospitalizacji.

Na miejscu zdarzenia swoje działania prowadziła też policja oraz strażacy-zawodowcy z Ziębic i strażacy-ochotnicy ze Henrykowa. Ruch w miejscu zdarzenia przez czas trwania akcji odbywał się wahadłowo.

em24.pl

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Dachowanie między Nowym Dworem a Ziębicami

  2020-12-12 17:28:05

  gość: ~Medyk

  Telefon w ręku

 • 2020-12-12 21:33:26

  gość: ~może ktoś to przeczyta

  Nie wiem co było przyczyną wypadku, ale niestety przy zjeździe z Nowego Dworu już na tej prostej naprawdę rzuca autem przez wyrobioną drogę. Ta droga wymaga remontu bo ludzie widząc długi odcinek prostej często tracą zdrowy rozsądek i przyśpieszają ile się da, nie biorąc pod uwagę licznych wybojów. Czas to zmienić.

 • 2020-12-13 08:05:19

  gość: ~Kierowca

  @~może ktoś to przeczyta
  Jak sam piszesz"tracą zdrowy rozsądek", tego nawet najlepsza droga nie zastąpi

 • 2020-12-13 11:05:37

  gość: ~Ja

  @~Kierowca

  Problemem są ludzie. Taka prawda. Nawet choćbyś zrobił drogę nie wiadomo z jak dobrych materiałów, to niestety wypadki były, są i będą. Na tyle milionów ludzi, ktorzy mają prawo jazdy zawsze trafi się jakiś osioł...

 • 2020-12-14 16:38:18

  gość: ~kierowca

  @~Ja Tak się składa że to nie to miejsce, Auto wylądowało na polu tuż za Ziębicami, jest tam kilka zakrętów i oczywiście droga prosząca o pomstę do nieba na całym odcinku od Ziębic do Nowego Dworu. Dziury, wyboje, cała droga pofalowana, wstyd i hańba. Całkiem niedawno w tym miejscu zginął człowiek i spłonął uderzając w drzewo. To auto minęło to drzewo o pół metra.

 • 2020-12-14 16:53:28

  gość: ~kierowca

  ostatnio dodany post

  Odcinek drogi od Ziębic do Nowego Dworu wymaga kapitalnego remontu, w tej chwili powinno tam być ograniczenie prędkości, jazda z dozwoloną prędkością 90 km/h jest prędkością niebezpieczną na tym odcinku drogi. W miejscu dachowania tego auta jest ograniczenie 60km/h którego nikt nie przestrzega.

REKLAMA