Express-Miejski.pl

Burmistrz Grażyna Orczyk wręczyła nagrody sportowe dla uzdolnionych sportowców

Daniel Mrozek i Laura Piszczyk otrzymali nagrody burmistrza za osiągnięcia sportowe w 2020 roku fot.: UMiG Złoty Stok

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Nawet w tak trudnym roku, mimo panujących ograniczeń związanych z pandemią, młodzi sportowcy, mieszkańcy gminy Złoty Stok podtrzymują wysoki poziom sportowy.

Obserwujemy jak się rozwijają, pobijają własne rekordy życiowe, reprezentują gminę i kraj na wysokich rangą zawodach i to w dyscyplinach „niszowych” – strzelectwo sportowe TRAP i karate kyokushin. Dzięki ciężkiej pracy, gigantycznej cierpliwości oraz wsparciu rodziny w trudnych chwilach, młodzi sportowcy osiągają wymarzone cele uczestnicząc w Mistrzostwach Polski czy też reprezentacji narodowej.
 
Dziękując za te wysokie osiągnięcia sportowe w 2020 roku , podkreślając wysiłek i trud, poświęcony czas oraz zaparcie sportowe, Burmistrz Grażyna Orczyk wręczyła Danielowi Mrozkowi i Laurze Piszczyk nagrody sportowe.
 
- Walczcie o swoje marzenia, realizujcie się w swoich dyscyplinach. My serdecznie gratulujemy, trzymamy za Was kciuki i życzymy samych sukcesów. Jesteście wzorem dla młodszych koleżanek i kolegów - czytamy na stronie złotostockiego urzędu.

UMiG Złoty Stok

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Burmistrz Grażyna Orczyk wręczyła nagrody sportowe dla uzdolnionych sportowców

    2020-11-27 13:48:09

    gość: ~lili

    ostatnio dodany post

    A gdzie maseczki i dystans? Kiepski przykład dla społeczeństwa.

REKLAMA