Express-Miejski.pl

V Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody [foto]

V Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

3 października odbył się V Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody. W zawodach wzięło udział ponad 90 śmiałków.

Bieg na dystansie 10 km rozpoczął się tradycyjną rozgrzewką, którą dla zawodników poprowadziła Maria Horodyska ze Strefy Fitness ze Strzelina. W roli spikera wystąpił Arkadiusz Trojan prowadząc całą imprezę, a firma Ultima Sport odpowiedzialna była za dokładny pomiar czasu uczestników biegu.

Jako pierwszy na metę dotarł Dominik Buk z miejscowości Iwiny z czasem 30 minut i 34 sekundy. Na drugim miejscu znalazł się Dawid Kutaj z Henrykowa, który metę przekroczył uzyskując czas 31 minut i 27 sekund. 30 sekund później swój bieg zakończył Bartłomiej Wojsław z Białej jednocześnie uzupełniając stawkę biegaczy na podium.

Wśród kobiet najszybsza okazała się Monika Dudek z Ziębic z czasem 38 minut i 10 sekund. Drugą z pań przekraczającą metę była Anna Waliduda z Grodkowa z osiągniętym czasem 38 minut i 46 sekund. Jako trzecia na metę dotarła Anna Gołębiewska z Kłodzka z wynikiem 39 minut i 12 sekund.

Pełna lista wyników znajduje się na stronie Ultimasport [KLIK]. Po biegu na uczestników czekały ciepłe napoje oraz posiłek regeneracyjny. Organizatorem imprezy była gmina Ciepłowody i miejscowy ośrodek kultury. 

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • V Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody [foto]

    2020-10-05 01:43:42

    gość: ~Ząbkowiczanin

    ostatnio dodany post

    jak za PRLu tylko zawody imprezy i tp. O gospodarce,rozwoju i inwestycjach rozwojowych naszego miasta cicho sza.Możee jakaś inicjarya B.Orzeszka dla rozwoju naszego miasta bym nie musiał zapierdzielać do Wrocka o 4 rano za godną pensją :(

REKLAMA