Express-Miejski.pl

Spędź aktywnie niedzielne przedpołudnie. Weź udział w Rekreacyjnym Rajdzie Rowerowym

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji sp z.o.o organizuje Rekreacyjny Rajd Rowerowy. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę, 6 września. 

Start rajdu zaplanowano o godz. 10 przy Słonecznym Parku Wodnym zlokalizowanym przy ul. Kusocińskiego w Ząbkowicach Śląskich. Uczestnicy wybiorą się w trasę na dystansie około 6 km, jadąc głównie mało uczęszczanymi drogami. Metę rajdu zaplanowano na stadionie. Tam też przewidziano gry i zabawy, tory przeszkód, wręczenie nagród dla uczestników konkurencji przygotowanych na stadionie oraz wspólnego grilla.

Udział w imprezie jest darmowy, nie ma wcześniejszych zapisów. Choć bieg jest zorganizowany z myślą o dzieciach i młodzieży, to jednak nie ma też ograniczeń wiekowych. W trasę może udać się każdy. Wystarczy w niedzielę kilka minut przed godz. 10 pojawić się przed Słonecznym Parkiem Wodnym, zabrać ze sobą rower, trochę energii oraz coś do picia i to w zupełności wystarczy, aby aktywnie spędzić niedzielne przedpołudnie.

Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie w obecności opiekuna lub dostarczyć zgodę na udział podpisaną przez rodzica bądź opiekuna prawnego.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA