Express-Miejski.pl

15 tysięcy złotych na sport dla powiatu ząbkowickiego

15 tysięcy złotych na sport dla powiatu ząbkowickiego

fot.: pnijhuis / sxc.hu

Zarząd Województwa rozdysponował 640 tysięcy złotych na organizację 64 wydarzeń sportowych (2 z naszego powiatu), które odbędą się w 2010 roku na Dolnym Śląsku. Środki pochodzą z budżetu województwa.

15 tysięcy złotych na realizację imprez sportowych trafi do organizacji działających na terenie powiatu ząbkowickiego – dofinansowanie uzyskały dwie imprezy:

– Kwotą 10 tysięcy złotych Samorząd Województwa wesprze organizację Międzynarodowych Mistrzostwa Polski w Taekwon-do, organizowanych przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Centrum Rekreacji i Sportu Srebrna Góra".

– 5 tysięcy złotych otrzyma organizator „Mistrzostw z okazji XX-lecia działalności Ząbkowickiego Klubu Karate Kyokushinkai”.

Warunkiem otrzymania przyznanej dotacji jest złożenie przez beneficjenta zaktualizowanego kosztorysu i harmonogramu do dnia 15 lutego br. Dotyczy to zadań, których rozpoczęcie terminu realizacji przypada po 15 marca br. W przypadku wydarzeń z rozpoczęciem terminu po tej dacie beneficjent jest zobowiązany do dostarczenia w/w dokumentów przed rozpoczęciem realizacji zadania.

ankli / dolnyslask.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA