Express-Miejski.pl

Wyremontują CKiB w Bardzie. Podpisano umowę z wykonawcą

22 lipca w Urzędzie Miasta i Gminy Bardo podpisano umowę na zadanie pn. „Modernizacja Centrum Kultury i Biblioteka w Bardzie” fot.: Gmina Bardo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Podpisano umowę na zadanie pn. „Modernizacja Centrum Kultury i Biblioteka w Bardzie”. Remont ma potrwać do 2 listopada.

22 lipca w Urzędzie Miasta i Gminy Bardo podpisano umowę na zadanie pod nazwą „Modernizacja Centrum Kultury i Biblioteka w Bardzie”. Wartość zamówienia opiewa na kwotę 362 304,22 zł brutto a wykonanie zadania nastąpi do 2 listopada br.

Gmina Bardo na realizację tego zadania uzyskała dofinansowanie z Programu Infrastruktura domów kultury ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w wysokości 62,21 %.

W ramach zamówienia wykonana zostanie m. in. wymiana pokrycia dachowego, docieplenie stropodachu, wymiana rynien i rur spustowych, przemurowanie kominów, montaż śniegołapów. W wyniku prowadzonego postepowania przetargowego wyłoniono wykonawcę, którym jest lokalna firma: Edward Dziędziora Renowacja Zabytków Architektury, Dębowina 26.

Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański pogratulował wykonawcy, wyrażając nadzieję na dobrą współpracę podczas realizacji zadania.

Gmina Bardo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA