Czas na świąteczne spalanie kalorii. Sylwestrowy turniej piłki nożnej

Przed rokiem w finale spotkały się ekipy Orła Ząbkowice Śląskie i Skałek Stolec. Czwartoligowcy wygrali 3:0 fot.: UM Ząbkowice Śląskie

27 grudnia w hali Słonecznej odbędzie się Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich.

W rozgrywkach weźmie udział siedem zespołów: Czarni Braszowice, Polonia Ząbkowice Śląskie, Unia Bardo, Orzeł Ząbkowice Śląskie, Skałki Stolec, Tarnovia Tarnów oraz Nauczyciele - drużyna grająca na co dzień w Ząbkowickiej Lidze Futsalu. Początek zmagań przewidziano na godz. 16.30.

Podobnie jak w latach ubiegłych zespoły będą najpierw rywalizować w fazie grupowej. Następnie najlepsi z poszczególnych grup zagrają o miejsca na podium.

Sylwestrowy turniej piłki nożnej o puchar Andrzeja Dominika to już świąteczno-noworoczna tradycja. Przed rokiem zwycięzcą rywalizacji zostali zawodnicy Orła Ząbkowice Śląskie, którzy pokonali w finale Skałki Stolec. Trzecia pozycja przypadła Unii Bardo.