Express-Miejski.pl

Victoria wycofała drużynę z klasy okręgowej seniorów. Sparta znów korzysta, Skałki zamykają tabelę

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Zarząd Victorii Tuszyn wycofał drużynę z rozgrywek klasy okręgowej seniorów. Oznacza to, że wyniki zespołu zostaną anulowane.

Informacja o wycofaniu zespołu wpłynęła do Podokręgu Piłki Nożnej w Wałbrzychu 7 października. Jest to z pewnością korzystna informacja dla Sparty Ziębice, która jako jedyna przegrała swój mecz z Victorią. W związku z tym ziębiczanie zostaną z dorobkiem 12 punktów, ale trzy oczka w tabeli odejmie się kilku innym ekipom, w tym m.in. Skałkom Stolec i Zamkowi Kamieniec Ząbkowicki, który w miniony weekend rozbił tuszynian 8:1 (3:0).

Oznacza to, że po 9 kolejkach w lidze zostało 15 zespołów, w tym trzy z powiatu ząbkowickiego. Najwyżej sklasyfikowana jest Sparta Ziębice, która po ośmiu rozegranych meczach zajmuje dziewiąte miejsce z dwunastoma punktami. 13 pozycję okupuje Zamek Kamieniec Ząbkowicki z ośmioma oczkami, a stawkę zamykają Skałki Stolec, które po aktualizacji tabeli mają na swoim koncie dwie wygrane i szesć porażek. Liderem Nysa Kłodzko z 22 oczkami, przed Gromem Witków i Orłem Lubawka. Obie te ekipy mają na swoim koncie 16 punktów.

ms. / em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Victoria wycofała drużynę z klasy okręgowej seniorów. Sparta znów korzysta, Skałki zamykają tabelę

  2019-10-08 13:41:17

  gość: ~odbyt

  Brawo Skałki!!!

 • 2019-10-08 14:30:56

  gość: ~zamek

  Albrecht z Kłodzkiem zdobył w 9 kolejkach tyle punktów ile Czachor z Zamkiem zdobędzie może w 15 przy dobrych wiatrach . Oj bylo trzymac Albrechta

 • 2019-10-08 15:53:12

  gość: ~Mistake

  Zamek i Skałki skończą podobnie jak Victoria. W Stolcu jest garsteczka zawodników z wioski, a Kamieniec powoli zmierza w podobnym kierunku płacąc kliku przyjezdnym i przymierzając się do kolejnych zaciągów.

 • 2019-10-08 16:00:27

  gość: ~KIBIC

  ostatnio dodany post

  teraz skałki znów dostały manto.... więcej płaćcie dziwakom, wiecej b klas zakładajcie, zastanawiam sie dlaczego Dominik nie chwalił sie na fb kolejną porażką???? wiecej kasy to niedługo bedziecie wycofani jak Viktoria

REKLAMA