Express-Miejski.pl

IV Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody. Trwają zapisy

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

5 października odbędzie się IV Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody. Celem imprezy jest promocja ciepłowodzkiego szlaku legend oraz zdrowego stylu życia.

Bieg na dystansie 10 km rozpocznie się o godz. 13 na terenie rekreacyjnym przy stawach w Ciepłowodach. By wziąć w nim udział należy wypełnić zgłoszenie drogą elektroniczną na stronie organizatora lub druk zgłoszeniowy znajdujący się w biurze zawodów bezpośrednio przed startem. Opłata za udział w biegu wynosi 10 zł. Mogą wziąć w nim udział tylko osoby pełnoletnie. W przypadku braku ukończenia wymaganego wieku, uczestnik musi posiadać oświadczenie od opiekunów prawnych wyrażające zgodę na aktywny udział w wydarzeniu.

Przed rozpoczęciem wydarzenia obędzie się obowiązkowa rozgrzewka i odprawa techniczna. Dziesięciokilometrowa trasa podzielona jest na cztery odcinki ze względu na rodzaj nawierzchni.

Odcinek A – B: Teren rekreacyjny przy stawach w Ciepłowodach – Kobyla Głowa dystans: 3,75 km, nawierzchnia: droga gruntowa

Odcinek B – C: Kobyla Głowa – Karczowice, droga powiatowa nr 3167D, dystans: 2,25 km, nawierzchnia: asfalt

Odcinek C – D: Karczowice – droga gminna nr 118134D, dystans: 0,25km, nawierzchnia: kostka brukowa

Odcinek D – A: Karczowice - teren rekreacyjny przy stawach w Ciepłowodach, dystans: 3,75 km, nawierzchnia: droga gruntowa

Dla pierwszych stu biegaczy przygotowano na mecie medale i pakiety upominkowe. Zwycięzcy kategorii OPEN oraz poszczególnych kategorii wiekowych zarówno wśród pań i jak i panów mogą także liczyć na puchary i nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie wydarzenia [KLIK].

wkudrynska / em24.pl / na podst. inf. UG Ciepłowody

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA