Express-Miejski.pl

Akademia Sportu „Orzeł” Ząbkowice Śląskie na obozie w Rewalu

Nadmorski obóz zawodników z Akademii Sportu „Orzeł” Ząbkowice Śląskie fot.: AP „Orzeł” Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Od 21 do 29 czerwca 44 zawodników Akademii Sportu „Orzeł” Ząbkowice Śląskie brało udział w nadmorskim obozie piłkarskim w Rewalu.

Przez osiem dni pobytu nad Morzem Bałtyckim młodzi piłkarze szlifowali swoją formę na treningach, a także szeregu sportowych turniejów.

- Każdy dzień dostarczał naszym zawodnikom nowych doświadczeń. Warunki do trenowania oraz zakwaterowanie były na bardzo wysokim standardzie, a pobyt na obozie daleki od monotonii. Oprócz zajęć i materiału, który mieliśmy zrealizować, nie zapomnieliśmy, że jest również czas na rekreację - komentuje Krzysztof Cupiał, trener trampkarzy.

Podczas pobytu w ośrodku uczestnicy mieli możliwość korzystania z hotelowego basenu, rozgrywania spotkań w lidze obozowej w siatkówkę, tenisa stołowego, beach soccera czy turniejów piłkarskich w klatce. Młode Orły uczestniczyły również w wycieczce krajoznawczej zwiedzając Trzęsacz, Międzyzdroje, podziwiając Turkusowe Jeziorko czy Zalew Szczeciński. Nie obyło się bez spaceru po molo oraz odwiedzinach w muzeum figur woskowych.

- Dobra pogoda wprost zachęcała na plażowanie i kąpiel w morzu. Aktywny odpoczynek był kluczowy po długim i wyczerpującym sezonie. Moi zawodnicy dowiedzieli się nad czym będziemy pracować w nadchodzącym sezonie oraz czego będę od nich wymagał, a gry kontrolne i zaangażowanie na treningach było dla mnie dużą dawką wiedzy - dodaje trener młodzików Łukasz Lisiecki.

Zarówno trampkarze, jak i młodzicy rozegrali nad morzem gry kontrolne. Podopieczni trenera Cupiała pokonali swoich rówieśników z Football Academy (oddział Małopolska) 15:4, natomiast ekipa trenera Lisieckiego zwyciężyła 12:2 z FA Małopolska i 13:3 z drużyną Suchary Suchy Las.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA