Express-Miejski.pl

Boisko wielofunkcyjne w Bardzie

Boisko wielofunkcyjne w Bardzie

Boisko wielofunkcyjne w Bardzie fot.: UMiG Bardo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Z przyjemnością informujemy, że zakończyła się kolejna inwestycja w Gminie Bardo. Przy budynku Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Bardzie wybudowane zostało boisko wielofunkcyjne!

Nowo wybudowany kompleks oferuje nam dwa boiska do koszykówki, dwa boiska do siatkówki oraz do jedno do piłki ręcznej. W projekcie wykorzystano najnowocześniejsze urządzenia, a pola do gry dostosowano do najnowszych przepisów odpowiednich federacji. Oświetlenie obiektu pozwoli na uprawianie sportu także po zmroku.

Kompleks boisk będzie ogólnodostępny i bezpłatny. Umożliwi rozwijanie sportowych zainteresowań zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłym.

Boisko wielofunkcyjne zostanie oddane do użytku mieszkańcom Gminy Bardo od razu po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń.

Już wkrótce rozpoczną się także prace związane z budową placu zabaw, który będzie w bezpośrednim sąsiedztwie z boiskiem wielofunkcyjnym.

To już drugi tego typu obiekt w Gminie Bardo po boisku „Orlik 2012", które zlokalizowane jest przy Publicznym Gimnazjum w Przyłęku

UMiG Bardo

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Boisko wielofunkcyjne w Bardzie

  2010-10-18 12:17:47

  UMiG Bardo

  Z przyjemnością informujemy, że zakończyła się kolejna inwestycja w Gminie Bardo. Przy budynku Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Bardzie wybudowane zostało boisko wielofunkcyjne!

 • 2010-10-19 17:53:33

  gość: ~brzdąc

  A ile będzie huśtawek na tym placu zabaw?

 • 2010-10-20 11:46:52

  gość: ~Damian Bieńko

  Dostępne będą dwa zestawy zabawowe, karuzela tarczowa z siedziskami, huśtawka podwójna, huśtawka na sprężynie (kiwak), huśtawka wagowa i zestaw sprawnościowy :)

 • 2010-10-20 13:51:02

  gość: ~wyborca

  Przed wyborami ma być czynna karuzela, żeby ludziom w głowach zakrecić, a na wyborach burmistrz planuje wszystkich wyhuśtać

 • 2010-11-07 23:50:32

  gość: ~mieszknka Barda

  Kochany wyborco niestety burmistrz nie będzie nas huśtał ponieważ boisko jest do dzisiaj zamknięte z niewiadomych przyczyn . Plotka gminna niesie, że zabrakło pieniążków w budżecie.Zobaczymy może tydzień przed wyborami będą fanfary i wiwaty w czym się zresztą lubuje nasz burmistrz.Powodzenia!

 • 2010-11-08 06:32:11

  gość: ~wyborca

  tu nie chodzi o huśtanie tylko "WYHUŚTANIE," a zwłaszcza kandydatów na burmistrza

 • 2010-11-08 17:17:06

  gość: ~mieszkanka Barda

  Ach 'przepraszam -żle zrozumiałam .Ale jak by nie podszedł do tematu to brak huśtawek może wstrzyma burmistrza przed niedozwolonymi ruchami wyborczymi :)

 • 2010-11-08 17:33:38

  gość: ~wyborca

  ostatnio dodany post

  Burmistrz ma takie parcie do władzy, że Pani życzenie jest nierealne. Pamięta Pani ostatnie wybory...... , a apetyt rośnie w miarę jedzenia

REKLAMA