Express-Miejski.pl

Wybory uzupełniające w Kamieńcu Ząbkowickim nieuniknione?

Radni niebawem spotkają się na kolejnej sesji, gdzie podejmą decyzję dotyczącą przyszłości radnego

Radni niebawem spotkają się na kolejnej sesji, gdzie podejmą decyzję dotyczącą przyszłości radnego fot.: Express-Miejski.pl

Radny Jacek Różycki nie złożył oświadczenia majątkowego. Najprawdopodobniej zostanie odwołany ze swojej funkcji i w Kamieńcu Ząbkowickim odbędą się wybory uzupełniające.

Samorządowcy oświadczenia majątkowe powinni złożyć w terminie do 30 dni począwszy od następnego dnia po ślubowaniu. W przypadku niedotrzymania terminu przewodniczący rady miejskiej wzywa osobę, która tego nie zrobiła, do wypełnienia obowiązku, wyznaczając dodatkowy czternastodniowy termin. Tak było w przypadku Jacka Różyckiego, który jednak nie zastosował się do zaleceń i dokumentów nie złożył. - O terminach nie zapomniałem, była to moja świadoma decyzja – komentuje dla portalu EM24.pl Jacek Różycki, dla którego trwająca kadencja jest trzecią w roli radnego. W dwóch wcześniejszych radny oświadczenia majątkowe składał terminowo.

- Zdecydowałem się nie składać oświadczenia majątkowego, ponieważ nie widzę szans na znalezienie konsesusu wśród radnych, a nie chcę uczestniczyć w walkach politycznych, które do niczego nie prowadzą. Rada to jest taka grupa osób, która powinna ze sobą rozmawiać, dyskutować i podejmować decyzje dla dobry gminy i mieszkańców. Obecnie nic nie wskazuje na to, że radni znajdą jakiś wspólny język. Uznałem, że lepiej zrezygnować niż nadal w to brnąć – wyjaśnia swoją decyzję Jacek Różycki.

Radny dodaje, że jego celem nie jest walka z wójtem gminy czy opozycją. Przyznaje, że za sprawę priorytetową stawia sobie dobro społeczeństwa. - Radni nieco się pogubili i zatracili ideologię, która powinna im przyświecać. Nie widzę nadziei na to, że w najbliższym czasie zaczną ze sobą rzetelnie pracować i służyć mieszkańcom – kontynuuje Różycki.

40-letni samorządowiec wspomniał także, że sesje, w których uczestniczą radni, wójt i mieszkańcy czasem bardziej przypominają zebrania wiejskie, aniżeli spotkanie ludzi na poziomie. – Buczenie i komentarze mieszkańców podczas podejmowania uchwał i decyzji świadczą o poniżaniu tych, którzy te decyzje podejmują, bądź są ich wnioskodawcami. Jest to też poniekąd efekt podziału jaki panuje w radzie. Nie chcę w tym dalej uczestniczyć – kończy kamieniecki radny.

Niebawem w Kamieńcu Ząbkowickim odbędzie się sesja, podczas której zostanie podjęta decyzja dotycząca przyszłości Różyckiego. Jego odejście z rady gminy jest niemalże przesądzone. Konieczne będą zatem ponowne wybory na radnego w okręgu nr 2.

Różycki o mandat w listopadowych wyborach ubiegał się z komitetu wyborczego Gminno-Powiatowej Unii Samorządowej. Radnym był od 2006 roku.

sm. / Express-Miejski.pl

53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Wybory uzupełniające w Kamieńcu Ząbkowickim nieuniknione?

  2015-02-02 13:27:32

  sm. / Express-Miejski.pl

  Radny Jacek Różycki nie złożył oświadczenia majątkowego. Najprawdopodobniej zostanie odwołany ze swojej funkcji i w Kamieńcu Ząbkowickim odbędą się wybory uzupełniające.

 • 2015-02-02 21:25:49

  gość: ~rob

  W Kamieńcu całe wybory po winne być powtórzone i podane szczegółowej kontroli podczas głosowania, które ostatnio budziły szereg kontrowersji podczas liczenia głosów Praworządni zdobyli tylko pięć mandatów i wygrał wójt Marcin Czerniec w pierwszej turze, co do tej pory ludzie są oburzeni „nieważne, kto głosuje ważne, kto głosy liczy”

 • 2015-02-02 21:52:44

  gość: ~on

  Nie ważne kto wygrał, ważne kto głośniej krzyczy.

 • 2015-02-02 21:55:12

  gość: ~aa

  czemu pan radny Gnaczy dzieli rade gminy?

 • 2015-02-02 22:22:38

  gość: ~oko

  Zawsze była lewica i prawica,lub jak wolisz czerwoni i nasi. Podział taki jest zdrowy bo dalej byly by machlojki.Pan Różycki ma biznes i niech go pilnuje,a nie polityka się zajmuje . wójt zaraz nie podpisze koncesji na wodkę tylko nie rozumie dlaczego startował a wiedzial jak i jest wójt marcinek szkoda naszych pieniedzy A Gnaczy nic złego nie robi taka to jest polityka mała czy duża taka sama

 • 2015-02-02 22:30:27

  gość: ~kom

  skoro znajduje się w grupie większościowej, to raczej łączy!

 • 2015-02-02 23:00:16

  gość: ~kk1

  SZACUNEK DLA P. RÓŻYCKIEGO PODJĄŁ DECYZJĘ I ODCHODZI HONOROWO I Z HONOREM

 • 2015-02-03 14:57:54

  gość: ~aaaaa

  POPIERAM

 • 2015-02-03 01:11:07

  gość: ~Toremt

  Tak. Dzieli. Mówi to co myśli. Stoi w jednym szeregu z innymi radnymi. Szok. Jak on śmie mieć swoje zdanie? A Jacek nie wytrzymał ciśnienia. Przez dwie kadencje był w milczącej opozycji. Mimo to szanuje jego decyzje. Byle by za niego nie wskoczył człowiek wójta.

 • 2015-02-03 00:30:24

  gość: ~słaby

  słaby musi odejść

 • 2015-02-03 08:46:14

  gość: ~mieszkaniec

  Jacek musisz wskazać godnego następce na swoje miejsce .......

 • 2015-02-03 08:57:57

  gość: ~as

  Ganczy dzieli rade nas 9 . No to jak Jacek teraz ma wiekszosc swoich ludzi w radzie to czemu sie nie wykazuje tylko zabiera d..e i ucieka czyli pali sie grunt pod nogami

 • 2015-02-03 09:28:24

  gość: ~termit

  Bo sie czegoś obawia??? a może został zastraszony??? Może zwyczajnie nie chce mieć wpływu na gminę i wygodniej mu było gdy nie miał większości. W sumie to zrobił w balona wyborców. Prezentował sie jako przeciwnik wójta a jak przyszło co do czego ucieka. A jeśli chodzi o Gnaczego. Mądrze mówi. Nie przepadam za nim, ale nie można mu odmówić w wielu sprawach racji. W sumie jedyny aktywny radny. Zobaczycie Czerniec będzie chciał mieć go po swojej stronie. Coś mi sie zdaje że teraz Waszczuk żałuje, że go zaprosił do ekipy. Nie wiadomo jak będzie za cztery lata.

 • 2015-02-03 09:51:54

  gość: ~21

  Szacunek dla Różyckiego,oby po rozum do głowy poszła pani Kacik bo się bidulka całkiem zagubiła. Pani Niewczas, skąd w tej pani tyle nienawiści jak się niedawno dowiedziałem jest spokrewniona z wójtem.Wójt namaścił ją na sołtysa a jak została radną to przeszła do opozycji, czuje gdzie większość tam większe korzyści.

 • 2015-02-03 11:11:53

  gość: ~igor

  Mieszkańcy , przyglądam się temu i nie wiem do czego dążycie.
  Wybieracie radnych nie kompetentnych i ludzi którzy chcą tylko skłócić mieszkańców.
  Różycki jest radnym od 2006r. i nic nie zrobił dla mieszkańców którzy go wybrali.
  w oświadczeniu nie chce zdradzić co nabył ludzie będą się interesować lepiej zrezygnować . a za 70 zł. to się nie opłaca marnować czasu.
  Pani radna Kacik to samo nigdy nic nie zrobiła i niema żadnego pomysłu .
  Pani sołtys pani Bogusia. sołtysowa od 2006 r, nic dobrego nie zrobiła tylko nakręca ludzi.
  aby stanęli przeciw wójtowi i ta obraza na cały świat, głowa wyżej chmur .w kwiaciarni wszystkie relacje i nie poznaje ludzi.
  radny Gnaczy spokojnie emocje zostaw w domu nie jesteś na wybiegu tylko zostałeś radnym i prezentujesz gminę ,nie wstrzynaj konfrontacji dla publiczności.
  jesteś fajny chłop ale to nie targ.
  Pani Cwek nauczycielka co wolała by aby rozwiązać szkołę rolniczą i pozbawić kolegów i koleżanek pracy.Tak pracują radni dla dobra gminy.Robią zamęt.

 • 2015-02-03 12:36:57

  gość: ~kolega ktorego wykreciles

  Gość przynajmniej ma honor a Bierut pijak żeby miał trochę ambicji to swojego mandatu by się zrzekł za to co zrobił dziwię się wójtowi że pozwala temu Panu na wiele więc panie Bierut o odejdź już Pan z tej gminy mniej pan trochę honoru tak jak inni

 • 2015-02-03 12:47:06

  gość: ~kapsel

  A za co będzie pił za 70 zł są 3 flaszki i jeszcze zostaje na zagrychę bo taka jest dieta radnego.

 • 2015-02-03 12:59:36

  gość: ~www

  Do igora - "za 70 zł. to się nie opłaca marnować czasu" może coś w tym jest bo do tej pory radny Różycki był w opozycji i było dobrze, były wyższe diety i sesje były krótsze , czy głosował przeciw czy za to nie miało znaczenia. Co do targu to zobacz ostatnią sesję i zachowanie p. Cenarskiego p. Krekory i sposób wypowiedzi na sali zwolenników wójta. Jak to wszystko zobaczysz to wtedy pisz. Wypowiedzią senatora nie zaprzeczył ani Krekora ani wójt może dlatego, że senator powiedział do przewodniczącego Rady, że prześle materiały, które potwierdzają jego wypowiedzi.

 • 2015-02-03 12:52:46

  gość: ~aa

  to moze od razu wszedzie zrobic nowe wybory dla radnych pan smedzik tez sie z choinki urwal pan glina tak samo nic dobrego nie bedzie w naszej radzie

 • 2015-02-03 14:31:24

  gość: ~goska

  Czyli jak Bierut może po pijaku jeździć samochodem w ogóle nie mając przy tym honoru i szacunku do pełnionej funkcji radnego a co za tym idzie mieszkańców gminy to dla mnie radnym może być Koko Kłębek itp.Bierut masz przykład radnego Różyckiego pójdź w jego ślady bo w stosunku do niego na rozrabiałeś więcej a Ty nawet nie masz ambicji żeby zrezygnować z mandatu radnego Takich jak ty powinni od razu zamykać

 • 2015-02-03 14:54:20

  gość: ~iza

  Jakie są prawdziwe powody nie złożenia oświadczenia majątkowego przez Pana Różyckiego, to wie tylko On i Jego ewentualnie żona. Czytaj najbliższa rodzina , oraz wójt jako ta druga strona konfliktu, który nie trwa od dzisiaj, lecz od bardzo dawna. Pan Różycki jest jak mniemam następną ofiarą powyborczej czystki , którą wójt w dalszym ciągu ,bezwzględnie realizuje.Pewnie będą następne ofiary, gdyż lista jest długa i o dziwo zamiast maleć, to wzrasta.

 • 2015-02-03 17:50:13

  gość: ~kotek

  Rdny Bierut nie ma honoru za grosz,ani dzisiaj ani dawniej,przecież w garniturach może chodzić wszędzie ,do chlewa,obory ,czy na pole i krawat też nie będzie przeszkadzał ,nie zmarnują się ,wychodzi wszystko.Teraz zmarnował tylko czas wyborców,myślę że już alkoholika nie wybiorą ,jeden picer ,sprzedajniś,Dzięki Bogu że nie zabił lub z nikogo nie zrobił kaleki .Bierut koniec twojej kariery politycznej,odejć precz

 • 2015-02-03 20:37:03

  gość: ~Pan

  Co wy ludzie za bzdury piszecie jakie czystki ? Znam pana Jacka osobiście nie raz z nim rozmawiałem to jest gość na poziomie i bardzo racjonalnie patrzy na to co się dzieje w gminie . A to że odszedł z rady uważam za bardzo stosowne bo jak sam obserwuje co tam się dzieje po tych wyborach i z taką rada gminy to sam bym nie chciał brać udział w takiej szopie. Wielki szacunek dla Pana panie Jacku i dziękujemy za te 8 lat co był pan z nami .a to ze niektórych spraw nie dało się załatwić to jest wina nie pana ale wójta ...

  .

 • 2015-02-03 20:43:55

  gość: ~kibic

  TYLKO ZAMEK

 • 2015-02-03 22:37:15

  gość: ~niaj

  Radny Jacek Różycki zdał sobie sprawę z odpowiedzialności za podejmowane decyzje i składa mandat radnego nie chcąc w tym uczestniczyć jest to bardzo mądra odważna decyzja mieć czyste sumienie i honor wójt molestuje prawnie ekonomicznie i zastraszał radnych o dalsze zaciąganie kredytów dla wójta to ostatnia deska ratunku, aby dobrnąć do końca kadencji, lecz radni też mają swój honor i uczciwość nie sprzedają się jak tanie panienki i za to ludzie ich lubią i szanują .
  Czytając Internetowe wiadomości Ząbkowice 4YOU, które pisze pod publiczkę kamienieckiej władzy artykuł ’ Radni nie reagowali na pytania swoich wyborców”

  Jak sprytnie został wmanipulowany w rozgrywki finansowe gminy senator Stanisław Jurcewicz przez radnych Krekorę i Cenarskiego upominając się o budowę zbiornika .Sprawy budowy zbiornika retencyjnego zawsze są poruszane przez władzę w krytycznej sytuacji finansowej gminy liczono, że Pan senator dziesiątki milionów złotych załatwi tak przy okazji .Ta gra aktorska sołtyski przy obecności senatora godna pożałowania .Wójt walczy z radnymi z tego wynika, że kasa gminna jest pusta a ludzie będą się domagać pracy chleba elektorat wójta wystąpi przeciwko niemu obiecałeś to dawaj

 • 2015-02-04 10:32:12

  gość: ~Gall

  Jakie tu wszystko mądre. Ten niekompetentny a tamten to się nie powinien odzywać. Ten z choinki tamten z marsa. Ten nic nie mówi a ten odzywa się za wiele.
  Mam pytanie do tych krzykaczy - dlaczego was nie wybrali? Dlaczego sami nie angażujecie się w sprawy gminy? Aaaa startowaliście ale was społeczeństwo nie wybrało. Co za dramat. Teraz można już tylko anonimowo pisać brednie.
  Napisałbym wam kim jestem, ale się boję. Dlaczego? Z prostej przyczyny. Jestem związany z Urzędem Gminy. I boję się. Zwyczajnie boję się. Ale tak jak ja i większość innych choć "lajkujemy" wpisy wójta, to tak naprawdę cieszymy się, że rada myśli.
  Prawda jest taka, że to pierwsza od 8 lat myśląca rada. Zanim zaczniecie rzucać kamieniami sprawdźcie jakie uchwały radni odrzucili do tej pory a dopiero potem piszcie głupoty. A tak przy okazji. To nie będą pierwsze przyspieszone wybory ;-) Będą i kolejne.

 • 2015-02-04 14:08:33

  gość: ~erwin

  „Mam pytanie do tych krzykaczy - dlaczego was nie wybrali? „
  Odpowiem ci na to pytanie, bo uczciwy porządny człowiek nie ma szans u nas w gminie panuje nie ukrywając wielka korupcja układy układziki znajomości, „kto ma układy to sobie da rady” wójt z budżetu gminnego dołożył sporą pulę pieniędzy na pomoc socjalną dla swojego elektoratu, który za nim stoi i na niego głosują, bo im za to płaci z naszych pieniędzy przykład dwoje emerytów poszło do wójta, że im brakuje pieniędzy i co miesiąc dostają pieniądze z opieki znajomy wójta zdrowy młody chłop siedzi w domu i dostaje pomoc społeczną dla tych ludzi wójt jest dojną krową i dopóki będzie im płacił będą na niego głosowali, który z sołtysów reprezentuje interes wsi a żaden, dlaczego sołtysi nie upomną się o pieniądze sołeckie?Sołtysi popierają wójta, bo czerpią wielkie korzyści dla siebie i swoich ludzi ten proceder trwa od lat wójt obiecał życie na koszt państwa, lecz wyczerpały się pieniądze w kasie gminnej .Uczciwy człowiek pracuje płaci podatki do pracy daleko dojeżdża a kombinatorzy, którzy mają układy znajomości żyją sobie dostatnio na koszt gminy

 • 2015-02-04 15:51:05

  gość: ~Praworządny

  Popieram wpis gośća erwin. Święta prawda o gminnych układach " kto nie z nami ten przeciw nam " patrz Wójt , były Przewodniczący Rady itd ,itd. Na sesjach nie ma kierowników wydziałów urzędu , może jakby zobaczyli jak może pracować nowa rada to i uszczknęliby rąbka tajemnicy jak są traktowani przez swego pana. Komu Pan płaci i za co. Proponuję zrobić wykaz tak na początek, ile Panowie Krekora , Cynarski zarobili pobierając kasę z gminy i instytucji podległych bezpośrednio lub pośrednio wójtowi. Tak po prostu przez ostatnie dwie kadencje. W dalszym ciągu są Panowie osobami publicznymi. A ponadto wypadało by Was przepytać co takiego dobrego wnieśliście dla dobra obywateli naszej gminy.

 • 2015-02-04 16:44:05

  gość: ~DO PRAWORZADNEGO

  WSZYSCY RADNI POBIERALI KASE BEZ WYJĄTKU,CO WNIEŚLI TO WIDAĆ ,

 • 2015-02-04 18:06:46

  gość: ~erwin

  Byłem w gminie załatwić swoje sprawy i przypadkowo na zobaczyłem pewien incydent przed gminą czekały tam cztery panie debatowały między sobą zaciekle z urzędu wybiegł zapracowany Pan Aleksander Ciapka i został zaatakowany te damy domagały się od Pana Ciapki, aby Rada Gminy zmieniła uchwałę, bo one dla swoich dzieci chcą zakupić smertfony, bo rowery już mają . Z tego wynika, że urzędnicy celowo napuszczają panie o wielkich pyskach ograniczonych w rozwoju na Pana Ciapkę, bo dzieci tych pań są takie same i korzystają z darmowej opieki społecznej drom ryja a i dobrze im się powodzi .To mi się nie podoba, bo jest na to przyzwolenie wójta i jego klubu a najgorsze to, że wójt te tradycje chce kontynuować .A tak się składa, że jedną z tych pań znam dobrze i pod gminę przyjechała bardzo ładnym drogim autkiem a gdzie kontrola z opieki ? Wystarczy z sołtysem flaszkę wypić i kasę załatwi na utrzymanie 5 osobowej rodziny i 2 auta na utrzymaniu

 • 2015-02-04 18:50:31

  gość: ~uzir

  Większość naszych mieszkańców gminy bardzo rzadko chodzi do urzędu gminy albo wcale są zajęci pracą wychowaniem dzieci lub w podeszłym wieku a jam mam zawsze szczęście, co bum nie poszedł to zawsze spotkam na korytarzu czekającego pod opieką znajomego znajomą dobrze materialnie usytułowaną niekiedy się tyłem odwracają a ja cześć, co ty tu robisz pod opieką dukanie przechodzi w milczenie wiadomo, o co chodzi radny/a pomoc załatwił i na ten cel wójt lwią część budżetu gminy przeznaczył .Wielu mieszkańców gminy pragnęło by poznać, kto i ile otrzymał pomocy z opieki wójt utworzył platformę kontaktu z mieszkańcami i może tam opublikować ?.Opublikowany budżet gminy w Internecie jest to tylko skromny szkielet wydatków nie ma i nie będzie szczegółowego rozliczenia budżetu gminy, bo wójt nie udostępni dokumentacji, co by mogło otworzyć społeczeństwu, oczy na co konkretnie pieniądze idą .Np pod pretekstem remontu budynku gminy wójt sobie wyremontował biuro prywatną toaletą drogie meble drzwi pancerne itp. To był jeden z wielu przykładów

 • 2015-02-09 10:07:55

  gość: ~kol

  Potwierdzam ,ja też spotykam wielu znajomych którzy są materialnie dobrze sytuowani , a podpierają drzwi pod opieką , Uważam że weryfikacja osób ubiegających się o pomoc może być skuteczna w myśl ustawy i obowiązujących przepisów , jeżeli tylko pracownicy opieki będą je skutecznie realizować .

 • 2015-02-04 22:31:42

  gość: ~zzz

  skoro mowa o zarobkach w gminie,,,zobaczcie ile zarabia np. inspektor do spraw poboru podatków prawa ręka wójta

 • 2015-02-08 18:59:32

  gość: ~rrr

  bo to jest największe kapo w gminie i za to się płaci.

 • 2015-02-09 10:12:27

  gość: ~kk1

  od gminy wszyscy coś chcą a jak coś dla gminy to już nie

 • 2015-02-09 16:33:34

  gość: ~podatek

  Nie tak do końca , jak coś dla gminy to: podatki

 • 2015-02-20 19:47:42

  gość: ~mm40

  Jacek to oszust,złodziej i krętacz,niegodny być radnym,jego elektorat to można zobaczyć co dzień pod jego sklepem,zdobytym oczywiście na ludzkiej krzywdzie ,a jego wyborcy za mamrota.

 • 2015-02-22 21:14:10

  gość: ~eli

  Chciałbym zaznaczyć że bardziej niegodnym pełnienia funkcji radnego jest Krekora , to co wyprawiał na sesji która dotyczyła przejęcia szkoły ponad gimnazjalnej ,uwidoczniło co było celem tego radnego oraz wójta , cały czas podczas dyskusji przewijały się słowa , pokażcie państwo kto jest za uchwałą , niech społeczeństwo zobaczy , nie wyjaśniając radnym wiele niejasności które przewijały się w tym temacie , tylko różnymi sposobami chciano wymusić na radnych podjecie decyzji , wysuwając nawet takie argumenty żeby głosować , uwidaczniając swoją decyzje na piśmie.
  Kto jest bacznym obserwatorem mógł zauważyć, że cała ta szopka była tak przygotowana żeby pokazać społeczeństwu jaka jest zła grupa radnych . Mając przed sobą tych radnych trafili na godnego przeciwnika który pokazał klasę ,
  Rada powiatu też przewidziała i nie dała się wpuścić w maliny
  Radny Krekora nierób więcej takich pokazówek jesteś bardzo żałosny

 • 2015-02-22 21:46:35

  gość: ~klebek

  z jakiej opcji i racji listonosz ciapka byl na klakierstwie komorowskiego w zabkowicach,kto go wyslal i po co i czy ma za to rozpisania delegacje??OLEK WRACACJ NA POCZTE bedziesz spokojny a TERAZ ZROBILES SIE BYZNESMENEM NA 5-ciu etatach

 • 2015-02-23 08:13:39

  gość: ~bek

  Ale ten radny Krekora jest ograniczony, bo skoro przegłosowano wniosek o skierowaniu projektu uchwały do komisji , on dalej domagał się żeby tą ustawę głosować .
  To świadcz o nim że nie jest taki mądry jak się prezentuje .

 • 2015-02-24 09:25:56

  gość: ~din

  Pozwoliłem sobie oglądnąć sprawozdanie z tej sesji i prowokacja była bardzo czytelna , Mnie z tego powodu jest bardzo przykro że naszą gminą rządzą tak płytcy ludzie .
  Można było zauważyć że jedynym oczekiwaniem , w większości wójta i radnego Krekory było to żeby grupa radnych zagłosowała przeciw przyjęciu uchwały ,a wtedy ich mamy.
  Pomimo młodego stażu niektórych radnych , zachowali się jak profesjonaliści w stosunku do tych którzy uważają że są bardzo mądrymi .

 • 2015-02-24 13:05:23

  gość: ~cent

  Popieram , to cała prawda o czym marzyło się tym dwóm , ale szczytem błazenady jest radny Cenarski .
  Wychodzą z założenia że każde ugrupowanie marzy o swoim Stefanie .

 • 2015-02-24 21:34:04

  gość: ~cent

  I znowu odezwał się ten który pozjadał wszystkie rozumy ,radny Krekora w sprawie podwyższenia pensji wójtowi .
  Z uporem maniaka pyta radnych co jest powodem że nie wyrazili radni zgody na podwyżkę , ja radnemu Krekorze odpowiem ,jeżeli nie uzyskał odpowiedzi od radnych .
  Na pewno uważają że na takie sobie zasłużył .
  W dalszej części poucza radnych że nie mają argumentów, uzasadniając miedzy innymi że jest to wola wyrównania porachunków , nic w tym dziwnego i proszę pamiętać że od wieków rachunki zawsze się wyrównuje. .
  A teraz jak radny Krekora lubi zadawać pytania , to chciałbym zadać jemu ;
  Czy jest uczciwe pobierać nienależne wynagrodzenie z zakładu pracy , nie świadcząc jej .

 • 2015-02-24 21:38:54

  gość: ~ktoś z okolic

  Krekor a ty żałosny rudy lisie wszyscy mamy juz ciebie dość odejdź z honorem jak jak wiesz co to słowo znaczy bo z tego co widzę to nie .wstyd mi za to ze tam siedzisz i takie bzdury gadasz mamy juz do obrzydzenia ciebie przez tyle lata nie nazarty człowieku .czy ci k..a nie wstyd jest ? Tobie może nie i żonie co szkłem by tylek powycirrala a ludzie to widzą .żenada

 • 2015-02-24 22:01:01

  gość: ~ad cent

  jak nie wiesz na pewno to nie wypisuj bzdur .radni mają urlopowanie z pracy i tam nie pobierają wynagrodzenia , tylko z gminy.

 • 2015-02-25 15:59:19

  gość: ~cent

  Jesteś w błędzie, jestem bardzo dobrze poinformowany ,i jakby zaszła taka potrzeba jest to bardzo proste do udowodnienia .

 • 2015-02-24 22:07:32

  gość: ~www

  Nawet na kolei mają dość naszego Pana radnego Krekore wcale się nie dziwię ...mam pytanie do Krekory czemu tak nisko łeb trzyma w kościele jak jest .wstyd ? Czy wyrzuty sumienia czy księdzu w oczy spojrzeć nie potrafi ? d z inne zjawisko bo na sesji taki p a n wytywny o wybuchowy. ☆↑↑↓↓:'(←←→→→☆♧;-)

 • 2015-02-25 19:46:30

  gość: ~ad www

  A on chodzi do kościoła i wspólnota jeszcze go nie wyrzuciła, przecież on niegodny jest przebywać w tym świętym miejscu .

 • 2015-02-26 19:27:39

  gość: ~kolejarz

  o chodzi bo drogą do lokomotywowni od starczowa nie dojedzie. a prpos tej drogi to krekor i wójt znowu wpędzają gminę w długi . nakaz (prawomocny wydany przez sąd)remontu drogi jest do końca kwietnia a żaden pan z tyczką czy innym ustrojstwem się nie pokazuje a takie gadanie krekorowica że to droga wśród polna to jak ma się ta pod parkiem do jego wizji albo autostrada A4 90% przebiega między polami....czyżby miał wygrać przetarg na remont drogi ten co trzeba czyli zabezpieczenie finansowe dla MISTRZA krekory on nie jest już żadną figurą w końcu na min poznali

 • 2015-02-24 22:24:50

  gość: ~Krzysztof

  Ucz się tepaku od pana Jacka ty panie Krekor a ale co jak ty swojego rozumu nie masz za ciebie myśli wójt .brak samego myślenia prowadzi do upośledzenia.

 • 2015-02-25 08:32:10

  gość: ~oko

  Psy szczekają a karawana Wójta jedzie dalej.......

 • 2015-02-25 16:41:39

  gość: ~ad cent

  jak masz pewność to zgłoś do rady gminy niech odda

 • 2015-02-25 20:41:53

  gość: ~ela

  Zgłoś to jego bratu on to potrafi .

 • 2015-02-27 09:20:09

  gość: ~autor

  ostatnio dodany post

  Oglądałem ostatnio w telewizji ja to rozwiązano umowę o prace z wysoko postawionym związkowcem Józefem W.z Nowego Sącza, za wyłudzenie nie należnego wynagrodzenia ,pomimo ochrony jaką posiadają związkowcy .
  Uważam,jeżeli podobna sytuacja wystąpiła w stosunku do któregokolwiek z radnych , jak wyżej przedstawionym przykładzie , każdy zakład pracy powinien postąpić tak samo jak postąpił z związkowcem Józefem W.

REKLAMA