Express-Miejski.pl

Nowa szkoła językowa w Ząbkowicach Śląskich

Nowa szkoła językowa w Ząbkowicach Śląskich

Nowa szkoła językowa w Ząbkowicach Śląskich fot.: Direct Language School

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Polacy coraz chętniej i konsekwentniej uczą się języków obcych – dużo podróżują i są ciekawi świata. Znajomość języków otwiera wiele nowych możliwości, dodaje pewnej swobody działania. W Ząbkowicach Śląskich otwarto nową szkołę językową - „Direct Language School”.

Jeden język, zwłaszcza angielski, znacznie podnosi naszą atrakcyjność na rynku pracy, a znajomość dwóch języków obcych stawia nas już w bardzo komfortowej sytuacji. Na naukę języka nigdy nie jest za późno i bardzo dobrze przekłada się tutaj zasada „lepiej późno niż wcale”.

W Ząbkowicach Śląskich przy ul. Ziębickiej została właśnie otwarta szkoła językowa „Direct Language School”, oferująca naukę takich języków jak angielski, niemiecki oraz włoski. Założycielem i zarazem dyrektorem szkoły jest absolwentka University of Aberdeen (Wielka Brytania) oraz Universita di Bologna (Włochy)- Anna Górecka.

- Szkoła „Direct” powstała z pasji do języków obcych i ogromnej satysfakcji przekazywania jej innym poprzez naukęmówi założycielka. - Postanowiłam zawodowo uczyć języków, kiedy uświadomiłam sobie, że to dorywcze na początku zajęcie, sprawiało mi dużo więcej radości niż praca, którą wówczas wykonywałam. Uwielbiam uczyć, ale jednocześnie bardzo poważnie traktuję swoją pracę, szanuję swoich klientów, ich czas, pieniądze oraz zaufanie, którym mnie obdarzają. Dlatego staranie dostosowuję metody nauczania do ich potrzeb - dodaje.

Pani Anna podkreśla, iż w nauczaniu stawia na profesjonalizm. Lektor języka angielskiego w „Direct” również jest absolwentem uniwersytetu w Wielkiej Brytanii. Posługuje się angielskim na poziomie mowy ojczystej. Studiował także na Freie Universität w Berlinie. Studia, praca i życie za granicą pozwoliły mu na opanowanie języka w sposób naturalny, dzięki czemu może przekazać wiedzę o języku nie tylko w teorii, ale też w praktyce, życiu codziennym. Lekcję będą więc prowadzone w 90% w języku angielskim, przy użyciu najwyższej jakości materiałów dydaktycznych, sprawdzonych wydawnictw.

Bardzo bogata i zachęcająca oferta szkoły, skierowana do dorosłych, młodzieży i dzieci zawiera między innymi: naukę angielskiego, niemieckiego oraz włoskiego na wszystkich poziomach, konwersacje językowe, pomoc w zaległościach w szkole, lekcje przez skype, przygotowanie do certyfikatów typu: FCE, CAE, IELTS, LCCI, tłumaczenia oraz kursy języka w biznesie. Młodzi, świetnie wykształceni i doświadczeni lektorzy oferują lekcje w przyjaznej atmosferze oraz gwarantują pełne zaangażowanie. Zapisy do szkoły już się rozpoczęły i potrwają do połowy września.

Więcej informacji o szkole można znaleźć na facebooku: https://www.facebook.com/DirectLanguageSchool?ref=hl lub pod numerami telefonów: 662 953 600, 663 381 058

agatis [s]

REKLAMA